Sayfa 204/339 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304 ... SonSon
Arama sonucu : 2712 madde; 1,625 - 1,632 arası.

Konu: TUCLK - Tuğçelik Aluminyum Metal Mamulleri

1.  Alıntı Originally Posted by ümit05 Yazıyı Oku
    babalı- oğullu - kızlı borsacı bir ailenin şirketi, hayal kurarken dikkat edin ..
    Bencede , nede olsa sabıkalılar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
     Alıntı Originally Posted by ibagatir Yazıyı Oku
    Bencede , nede olsa sabıkalılar
    baktım çok hayale kapılan var bişi demeden duramadım.. dikkat edin 2. fabrikayı size yaptırır ( yüksek bedelli ) .. sonra süründürür elinizdeki lotlar için vs..
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

3.  Alıntı Originally Posted by ümit05 Yazıyı Oku
    baktım çok hayale kapılan var bişi demeden duramadım.. dikkat edin 2. fabrikayı size yaptırır ( yüksek bedelli ) .. sonra süründürür elinizdeki lotlar için vs..
    Böyle hisselerde polyannacılık oynadınmı uzuncu oluveriyorsun , rasyonel olmak lazım , borsada çok iyi olup çok ucuz ve temettü veren hisseler var bunlar kaçıyor sonra bu tuğçelik gibi kıçı kırık hisseler yüzünden

4. Bedelli yapabilir beklenti dahilinde. Ama bedelli sonrası paranin nasıl harcandığı faiz giderlerine nasil etki edecegini gormek lazim. Ben olsam bedelli yerine yabanci ortak arardim Zaten oyak koc sirketi olsa fiyat daha farkli olurdu bu fiyatlara patron etkisi de dahil sanırım.
     Alıntı Originally Posted by ümit05 Yazıyı Oku

5.  Alıntı Originally Posted by bidbas Yazıyı Oku
    Bedelli yapabilir beklenti dahilinde. Ama bedelli sonrası paranin nasıl harcandığı faiz giderlerine nasil etki edecegini gormek lazim. Ben olsam bedelli yerine yabanci ortak arardim Zaten oyak koc sirketi olsa fiyat daha farkli olurdu bu fiyatlara patron etkisi de dahil sanırım.
    Güven yok şirkete karşın, böyle anlaşılmayan bilançolar olduğu zaman ayar oluyorum , burda hiçbirimiz bu banka kredi kur farkını anlayamadık , birdahaki bilançoda ne ile karşılaşacağımız belli değil bu sonuç çıkıyor ortaya , bu şirketin bedellisinide girilmez çünkü patron denen ne yaptığı belirsiz şahsiyet !!! Ne yapacağı belli olmaz , infodada benzerleri oldu para yetmiyor para yetmiyor denip bedelliye gidildi bedelli sonrası 2 bilançoda çok yüksek primler ödendi , ulan hani para yetmiyordu , bu şirket de buna benziyor gibş

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
     Alıntı Originally Posted by bidbas Yazıyı Oku
    Bedelli yapabilir beklenti dahilinde. Ama bedelli sonrası paranin nasıl harcandığı faiz giderlerine nasil etki edecegini gormek lazim. Ben olsam bedelli yerine yabanci ortak arardim Zaten oyak koc sirketi olsa fiyat daha farkli olurdu bu fiyatlara patron etkisi de dahil sanırım.
    ortak var işte şirketin sahibi nersan endüstri, sağ cep sol cep adam borsacı ancak bunun gibi kurnaz borsacı ortak olur yada gariban ky
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

7. Hata bizde, boyle üçkağıtçı patron kağıtları ni almamak lazım.

8. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İyi ki bilmiyor kalabalıklar,/ Yağmura bakmayı cam arkasından/
    İnsandan insana şükür ki fark var; / -Birine cennet birine zindan- /İyi ki bilmiyor kalabalıklar

Sayfa 204/339 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •