Onemli Gunler Banner
Sayfa 204/1968 İlkİlk ... 1041541942022032042052062142543047041204 ... SonSon
Arama sonucu : 15738 madde; 1,625 - 1,632 arası.

Konu: Nuri ile Ayva Tatlısı: Dikkat çiğ yemeyiniz!

1.  Alıntı Originally Posted by tovbekar Yazıyı Oku
    analizin içinde eksik parçalar var...karşıların içi kaç parça şu anda ve hedefleri ne olacak?
    Dünyadaki hedefleri Çin...

Türkiye'deki hedefleri siyaseti düzenlemek. Eksikler aşağıdaki fotonun olduğu mesajda olabilir.

70 yıllarda ülkücüler böyle idiler. Dini referans sonra ortaya cikti. Mesela Muhsin Yazıcıoğlu gibi ümmetçiler ortaya çıktı.

Eski hallerine dönecekler ve iktidar olacaklar. Chp dahil, Hdp hariç bütün partiler ülkücü adaylar gosterecekler. Bunları çok tekrar ettim. Nihal Adsiz ismini cok duyacagiz.

Karabag'da Zenzibar koridoru acilacak, ortaasya kara baglantisi kurulacak.

Sonrasinda Turkiye'ye sermaye akacak. Yeni dogrudan yatirimlar gelecek.

Ihracat hizla artacak. 5 sene sonra 500 milyar dolar demistim ama fazla olacaktir.

Turkiya hizla ölçek ekonomisine donusecektir.

Bu ulkede hersey uretilecek.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

2. Sohbet
    Fahri Alakent
    @fahrialakent
    Ahahaha bu çok iyi...

Hazine ve Maliye Bakanı Nebati: “Ben Nureddin Nebati’yim. Nureddin Nebati gibi konuşmak zorundayım. Nureddin Nebati gibi yaşamak zorundayım. Nureddin Nebati gibi davranmak zorundayım.”
    -Sayın Bakan faiz inecek mi?
    - Onu bilemem
    ))))))))))))))))))))))))))))

3. Nuran Kaya Wolfschwenger
    @NuranWolf
    ·
    11d
    Ermenistan'la gene normalleşme adımları atıyormuşuz.
    Evet bu da yeni politikanin gereklerinden biri. Normallesmek zorundayiz. Istikrar icin bu sart.

4. https://www.gercekgundem.com/ekonomi...at-ceken-anlar

AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan, ekonomi yönetimi ile kamu bankalarının yöneticileriyle görüştü. CNN Türk muhabiri Emrah Çakmak, Merkez Bankası'nın faiz indirim kararı alacağını söyledi. Çakmak'ın kararı ağzından kaçırıp kaçırmadığı merak konusu oldu.
    Bu gün 2,5 milyar dolar satılmış. Faizi endirmeyecekse niye satsın o kadar parayı.

Faizi endirmezse cok komik olur.

5. https://tr.sputniknews.com/20211213/...051732729.html

Bakan Pakdemirli: Yaşadığına dair kanıtlar elimizde, tüm detaylar yarın saat 10.00’da
    Ahaaaaaa...Borsada pozisyonu olanlar hele vadeli kontrat alip satanlar çok dikkatli ulsunlar.

Anadolu parsından bahsediyor.

6. Abi akıl vermek haddim değil. Ama bugün biraz verecem. Yakında gomonistler mağaralarından çıkacaklar. Geçen günkü Erkan Baş videosu parlatma amaçlıydı. Boy pos yakışıklı bir vatandaş. Tayyip Ağam da zemanında böyle idi. Ama kusursuz değil, gözlerine bakarsanız yamukluğu görürsünüz. Tayyip Agam da kusursuz degildi. Dış görünüş dünyaya gelmeden kişinin kendisi tarafından yapılır.
    Sadece gomonistler degil, ateizm de çok moda ve yayıliyor. Ben din ve inanç hakkinda çok olumsuz mesajlar yazdim. Halbuki ben ateist değilim, hiç olmadım. Deist ve agnostik de degilim. Fakat diger taraftan bir dine mensup da degilim. Müsluman bir ailenin içinde dogmus olsam da Musluman degilim. Ben Muslumanim desem cunku istemesem de pek cok gelenegi uzerimde tasiyorum, Muslumanlar beni dislar ve linc ederler. Aleviler dahi dahi diyorum cunku onlar biraz daha hosgoruludurler, dislarlar.
    Abi ben körü körüne hiç bir seye inanmiyorum.
    Hayatım boyunca her girdigim mevzunun icinde yalanlarla karsilastim. Üle büle degil, cok bariz yalanlar bunlar. Bilim konulari da dahildir.
    Tarih, din %80'inden fazlası hep yalandır. Bakiniz yalan diye yaziyorum. Çunku bilerek, insanları saptirmak için konmuş, insanlarin bilincaltlarini kodlamak icin, robota cevirmek icin.
    Sorunumuz gerçekleri bulmaktır. %80 diye yazdigima bakmayin, genel yazdim onu, Turkiye'de cok daha az. Dünya Yalan ve Korku Imparatorlugu'dur. Turkiye cok daha fazlasidir.
    Şayet gerçeğin peşindeyseniz, doğruyu arıyorsanız sakın gomonist, ateist olmayiniz. Bir ideolojiye baglı da olmayiniz.
    Din olmadan olmaz. Yukaridaki sanat eseri aşkla, ilhamla, kutsallikla yapilabilir. Mesela Turkiya'da Şamanlık da moda olacak. Şaman olabilirsiniz bir mahzuru yok. Hatta cok iyi olur. Akaşa kayıtlarina ulasabilen Şamanlar var.

7. dumenden haydar
    @dumendenhaydar
    ·
    34d
    Dün gece Konya da yaşadıklarımı gördüklerimi buraya atsam inanamazsınız.
    vita nuova
    @viita_nuova
    @dumendenhaydar
    adlı kişiye yanıt olarak
    Ben inanırım
    dumenden haydar
    @dumendenhaydar
    ·
    35d
    @viita_nuova
    adlı kişiye yanıt olarak
    Adamlar parayı nasıl yiyeceklerini bilmediklerinden alternatif yeme yöntemleri geliştirmiş.
    Olummm sen nereden bilaceksin? Bir zemanlar Eantalya vilayatı Gonya'ya bağlıydı.

8. Abi zenginlik nedir be ya?

Kızılderili İreisi Seatle, Abd Başkani'da didi ki, yolunuz yol deel, 300 yila kalmaz yıkilır gidersiniz.

1000 dene tavvuğun varsa zengin deelsin. Nasıl besleyip,pazarlayip para kazanacayn? Bagimlisin, ozgur deelsin.

Emme 20 dene tavvuğun varsa, bunları bulundugun erazide disariya bagimli olmadan besleyebiyorsan zenginsin. En zengin sensin be ya.

C segment araba 600 bin olmus. Büyük şehirde evim, tumofilim var. Ege'de yazligim var. Eee nirden baksan 2 drilyonun var, zengin misin? Degilsin olumm zavallisin.

Çok yakinda anlayacaksin.

Sayfa 204/1968 İlkİlk ... 1041541942022032042052062142543047041204 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •