Sayfa 205/807 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305705 ... SonSon
Arama sonucu : 6453 madde; 1,633 - 1,640 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Bu nedir ya vur dedik öldürmüş resmen. Böylesi bir piyasada bir nebze rahatlattı ama daha hacimli olsaydı şık olurdu. Ytd.
    Sn. Spenc , Kordsa`da hiçbir ani hareket cezasız kalmıyor

2. selam dostlar nasilsiniz
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

3.  Alıntı Originally Posted by MATESİS+ Yazıyı Oku
    selam dostlar nasilsiniz
    Teşekkürler, temeli hallettik. Şimdilerde yaprak sarma formasyonuyla uğraşıyoruz. temettü haftası yaklaştı. Bakalım néler olucak. Ytd.

4.  Alıntı Originally Posted by MATESİS+ Yazıyı Oku
    selam dostlar nasilsiniz
    Selam, iyiyiz çok şükür. Sen de iyisindir umarım.

Dükkanı bekliyoruz işte ne yapalım...

5.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Teşekkürler, temeli hallettik. Şimdilerde yaprak sarma formasyonuyla uğraşıyoruz. temettü haftası yaklaştı. Bakalım néler olucak. Ytd.
    temettü dağıtıldı nisanda

6.  Alıntı Originally Posted by halkevi Yazıyı Oku
    temettü dağıtıldı nisanda
    Hocam biliyorum. Bundan aldiklarimi diğerlerine aktardım, iyiki de öyle yapmisim. Sonrasinda daha aşağıdan verdi bu şimdilik. Şimdide diğerlerini bekliyorum. Bakalım hangisine denk gelecek. Bu sene terso yaptım, temettüleri. Hayırlısı. Ytd.
    "Yaşam kendini tecrube edemeyecegin kadar kısa ise başkalarının tecrübelerini deneyebilecegin kadar uzun" Yazdıklarım söylediklerim ve düşüncelerim yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by poem Yazıyı Oku
    Teşekkürler Sn poem kafalar kalkarken basmış yine aşağı indikatorlerde. Sarı maviyı kesse iyi olur sanırım. Para girisi gerek, kesmesi için galiba.. ytd.

Sayfa 205/807 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305705 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •