Sayfa 205/339 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305 ... SonSon
Arama sonucu : 2706 madde; 1,633 - 1,640 arası.

Konu: FONET- Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş

1. 8 / aralık / 2020 den bugüne takas değişimi eğer mal satma bu ise can kurban böyle satışa en az bu kadarda satış gelen kurumlarda almışlardır aldıklarını gizlemek için ben günlük işlemleri takip ediyorum takası da her gün inceliyorum görünen köy kılavuz istemez takas alen beyan ortada kafama göre de yorum yapmıyorum .
    yatırım tavsiyesi değildir al sat tavsiyesi hiç değildir

2. 1 lot bile satmadım
    Satmadigima da pişman degilim
    Satacam da merak etsin nerden mal yiyecekler

Düşürsün 12 ye yine ilave yapalım

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

SM-A107F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Şimdi ne desem boş. Keşke spek adamı olsaydım birşeyler kazanırdım bu hissede. Son demde 34 lerden aldığım penta ları bile 36.5 tan fonete döndürdük, penta 99 gördü. Tutarsızlığınız şurada yukarı sürdükçe özellikle 15.4 üzeri mal düşüyor ama almak istiyormu o var. Aşağı sürülerek mal alınamayacağını spek bilmiyormu. Ama mantık almıyor. Yukarıdaki malıda almıyor. Buraya yazan 3 kişiyiz, bunlardan biri benim. Spek adami olsam kuşlu sitede falan yazrım bari bir işe yarar.
     Alıntı Originally Posted by kartopu Yazıyı Oku

100 bin lot erittiğini nerden biliyorsun 14 00 ortalama ile böyle yazdıkca ben dahil herkes şüphelenir speğın adamı mı diye bu tahtada oynayan tahta sahibi ve ekibi işlemlerin % 90 yapıyor endeks eksi olunca işine çok geliyor üst kademeye yüklü satış giriyor paldır küldür alıyor 5 / 6 kademe alıyor alt kademeye alış yazılıyor 3 / 4 kademe birden veriyor borsada eskisi gibi yatırımcı yok alanda üzerine yatmış kımıldamıyor tahta sahibide yukarı gidiyor mal gelmiyor aşağı sürüyor yine mal düşmüyor yatırımcıyı bıktırmaya çalışıyor bugün için yatırımcı almışsa tahta sahibi yatırımcının aldığından 5 / 6 kat fazla almıştır
    yatırım tavsiyesi değildir
    SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Ben sn magnefito hakkındaki görüşlere katılmıyorum, olayları çok iyi okuduğunu düşünüyorum, daha önceki hareketinde de tutarlı tahminlerde bulunmuştu. Buradakiler diğer üyelerin fikirlerini okur ve gerektiği kadarını alır ve kullanır. Ben aldığımdan bu yana yaptığı iki çıkışı da değerlendiremedim ve bugünkü hareketi de oldukça moralimi bozdu fakat yine de satacak değilim. Diğer iki arkadaşımın da boş olmadıklarının farkındayım. Paylaşımları için de tekrar teşekkür ediyorum. Bence fikirlerimizi paylaşmak ve işbirliği başta ben olmak üzere hepimize de faydalı olacaktır. En büyük isteğim zor ama hissenin çok güzel yerlere gelmesi ve buradan güzel kazançlarla birbirimize veda ederek ayrılmamızdır. İyi akşamlar

Sabah o aradaki 15 bin lotu görünce içimden yine basacaklar diye geçti. Sonra hemen satıştan sildiler her kimse. Daha şöyle esaslı bir satışta gelmedi. Seans sonunu bekliyorlar heralde.
     Alıntı Originally Posted by kartopu Yazıyı Oku
    SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Haftalık log usd

Haftaya ortalamaların üstünde ve kesmiş olarak başladı

Kapanış nasıl olacak bakalım.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

7.  Alıntı Originally Posted by kartopu Yazıyı Oku

8 / aralık / 2020 den bugüne takas değişimi eğer mal satma bu ise can kurban böyle satışa en az bu kadarda satış gelen kurumlarda almışlardır aldıklarını gizlemek için ben günlük işlemleri takip ediyorum takası da her gün inceliyorum görünen köy kılavuz istemez takas alen beyan ortada kafama göre de yorum yapmıyorum .
    yatırım tavsiyesi değildir al sat tavsiyesi hiç değildir
    QNB hızlı başladı ve hissedeki payını kısa sürede %10'a çekti. Umarım tekrar alışlarına devam eder. Son harekette o yükseltti diğerleri trade yaptı. Bunun okuması nasıl olabilir acaba?

Sayfa 205/339 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •