Sayfa 205/996 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305705 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 1,633 - 1,640 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Bakan Koca : Az önce açıklanan ve yeni olan vaka sayısı, toplam 12’dir. Bunlardan 2’si ilk vakamızın temas çevresindendir. Şu ana kadar toplam vaka sayımızsa 18’dir. Vaka sayısı bilgisi açık, tam olarak bu şekildedir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. bu dolar nereye kadar inebilir?
    dolardan uzak durma zamanı gelmiş gibi

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Bakan Koca : Az önce açıklanan ve yeni olan vaka sayısı, toplam 12’dir. Bunlardan 2’si ilk vakamızın temas çevresindendir. Şu ana kadar toplam vaka sayımızsa 18’dir. Vaka sayısı bilgisi açık, tam olarak bu şekildedir.
    Umrecilerin yurt yemekhanesinde ki görüntülerinden sonra, siz Ankara ve Konyada yoğun bakım ünitelerini hazırlamaya başlayın!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Sn, Medwig ABD'den dönen 3 Türk vakayı yazmış, ben de orası 1.678 vaka gözüküyor, fakat çok daha yaygın ki bu vatandaşlar bile virüs kapabilmişler.

Yazdığınız gibi, bir cisim yaklaşıyor.
    https://www.youtube.com/watch?v=DbSzi1HfO0I

Şu videoyu izlemediyseniz izlemenizi tavsiye ederim.

Sanırım sorunuzun cevabını bulabilirsiniz.

Özetle "Bundan önce salgınlara sebebp olan virüsler semptomlar ortaya çıktıktan sonra bulaşıcılık gösteriyordu. Ama yeni tip CoV henüz semptomlar ortaya çıkmadan bulaşıyor. Çaresizlik de buradan kaynaklanıyor." gibi bir şeyler diyor bir Çinli doktor.

Bir ilginç bilgi daha : (videodan) "Çin devleti bu tür salgınlar konusunda 16 yıldır hazırlık yapıyordu, her türlü senaryoya hazırdık." falan diyor.

İki haftada iki adet 1000 yataklı hastane inşa edebilmeleri de sanırım bu tür salgın senaryolarına karşı alınacak tedbirlerin bir parçasıydı.. Uyguladılar ve başardılar..

Yani.. Hazırlıklı olan bir ülkeyi dahi (çalışmadıkları bir yerden) vurdu bu yeni CoV.

6.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Umrecilerin yurt yemekhanesinde ki görüntülerinden sonra, siz Ankara ve Konyada yoğun bakım ünitelerini hazırlamaya başlayın!
    Helva mı yiyorlar ne oldu ki?

Dolar/TL < 6.28

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

fed'in faiz oranlarini kisa sure icinde negatife cekme ihtimali cok yuksek artik ! bunu not edelim

Sayfa 205/996 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305705 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •