Sayfa 205/548 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305 ... SonSon
Arama sonucu : 4381 madde; 1,633 - 1,640 arası.

Konu: DGZTE - Demirören Gazetecilik

1.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Tam tersi olması gerekmez mi.
    Bunun daha rahat kapatması gerek...zaten hisseyi 4.80 lere çıkarıp basanlar satışı önceden biliyordu...
    Çok fazla malın dışarda olma ihtimalide yok bence ongun oncesine kadar neredeyse sifirlamislardi bu oranı..
    Sığ tahtayla oynamak çok daha kolay. Hele de malın çoğu topluysa.
    Mesela çok çok sığ esems 22 den 99 a tavan tavan giderken tavanda 50.000 bekliyordu.
    Başka bir kağıtta 20 milyon lot tavanda beklerken ertesi gün %12 yapıp yataya sardı kesildi.

Tavandaki lot veya tavandaki rakam çok da mühim değil.
    Zaten bu satış olayı gizliydi. Ha mal toplu evet. ama bence satışı bildiklerini sanmıyorum. Satış ortada yokken bile 4,80 görmüş dgzte yarın en az %7 açıp akşama kadar bu zirveyi devirip tavan kapar Dohol ve Hurgz ile beraber bence.

ytd

2. Hurgz'de 123 milyon lot piyasada dolaşırken Dgzte sadece 7 milyon lot...
    Spek tabiki tahtada silkeleme çarpma çırpma yapacak..
    İçlerinde en büyük beklentim bu hissede....
    Asla yatırım tavsiyesi değildir..

3.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    yarin dohol ve hurgz direkt tavan açar tavandaki lot miktarına bağlıyorum dgzte ve mipaz %10-15 gibi dobur %5 belki diğerleri ayrışır

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

DOHOL, HURGZ ve DGZTE devam edecektir bence de. Tabi mipaz falan da izler ama artık bunlar gibi tavan kapatmazlar.

Ama Dohol, Hurgz ve Dgzte arasında ayrım görmüyorum ben şahsen. Piyasadaki lot sayısıyla ilgili biraz da durum. Yarın sabah Dgzte Hurgz'dan yüksek açabilir mesela. Gerçi bi şey farketmez, bu 3'ünün hepsi de tavan kapatacaktır büyük ihtimalle.

Bu sabah, dohol de dgzte de direkt %20 tavan açtı sayılır. Amabir ara dgzte, hurgz'dan önde gidiyordu. Yarın için hiçbiri direkt tavan açmaz bence. Ama tabi tavanda bekleyen milyonları düşününce belli de olmaz. Bence Dohol %10 Dgzte %7 gibi açıp %15 lerde oyalanıp tavana gideceklerdir. Eğer yarın da direkt tavan olursa pazts bir tavan daha olabilir demektir ki o kadar da sanmıyorum.

Ancak yarın %20 üçü de tavan ve pazrts %15 civarı %10 civarı yataya sararlar diye bekliyorum. Biraz da yeni somut satış ayrıntıları vb geldikçe yükselir. Bakalım, uzun yılların sürünmesini alacaklar gibi.

ytd

4.  Alıntı Originally Posted by kdrhsmkb Yazıyı Oku
    DOHOL, HURGZ ve DGZTE devam edecektir bence de. Tabi mipaz falan da izler ama artık bunlar gibi tavan kapatmazlar.

Ama Dohol, Hurgz ve Dgzte arasında ayrım görmüyorum ben şahsen. Piyasadaki lot sayısıyla ilgili biraz da durum. Yarın sabah Dgzte Hurgz'dan yüksek açabilir mesela. Gerçi bi şey farketmez, bu 3'ünün hepsi de tavan kapatacaktır büyük ihtimalle.

Bu sabah, dohol de dgzte de direkt %20 tavan açtı sayılır. Amabir ara dgzte, hurgz'dan önde gidiyordu. Yarın için hiçbiri direkt tavan açmaz bence. Ama tabi tavanda bekleyen milyonları düşününce belli de olmaz. Bence Dohol %10 Dgzte %7 gibi açıp %15 lerde oyalanıp tavana gideceklerdir. Eğer yarın da direkt tavan olursa pazts bir tavan daha olabilir demektir ki o kadar da sanmıyorum.

Ancak yarın %20 üçü de tavan ve pazrts %15 civarı %10 civarı yataya sararlar diye bekliyorum. Biraz da yeni somut satış ayrıntıları vb geldikçe yükselir. Bakalım, uzun yılların sürünmesini alacaklar gibi.

ytd
    Dizi senaristligi dusundunuz mubence yetenek var
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

5.  Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    Seansin basindan beri izlemeyin vakit kaybi diyorum daha ne diyeyim
    Usta helalin var yine tavan olmus 3,97 lerde yine veriyordum işime bakayım dedim tavan olmuş anlaşılan iyi silkeleme olmuş yarın yola devam inş
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

6.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    kaçırdım,bir birim daha alırdım,iyi silkelemiş,
    Bir birim derken bin lotmu ustaabi iyi cesaret gerçi yarın yüksek açacağı kesinleşti
    Cesaret edip alan ky varsa tebrikler
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

7. Uzun yorum yazanların ellerine sağlık geçmiş yıllar grafiği varmı

8. tavandaki lot ne durumda acaba? yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 205/548 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •