Sayfa 206/371 İlkİlk ... 106156196204205206207208216256306 ... SonSon
Arama sonucu : 2961 madde; 1,641 - 1,648 arası.

Konu: KOZAL - Koza Altın

1.  Alıntı Originally Posted by Feragat Yazıyı Oku
    Değerli Yasemin hanım , Bunu seans açıldıktan sonra hemen kavrayıp paranızı nasıl hemen çekerek böyle hamdeler yapmanız cesaret isteyen şeyler . Yani ordan Çek oraya yatır . Yani her yaptığınızı yazar iseniz doğru olmaz bakın görüşülünüzü demiyorum yaptığınızı . Şimdi sizin yazdığınızı gören yüksek maliyetli birisi sitede güvendi ve 16 den aldığını kozaa da sattı 13.4 fan .. sizde 10 gün 20 gün haklı çıktınız diyelim sonra bu hisse hareket etse tekrar 20 lere gitse bu kişi zarar edecek ... kozaalar kaç kere bilanço fiyatlamış kaç kere beklentileri terse yatırmadan gitmiş ki ..

Ben diyelim ki ipeke 70 beklesem yarısını ipeke de bekletirdim o paylaştığınız hesabınızda ki paranızı mesela ... 300 bin *6 veya 7 . 2 milyona yakın para ... bırakın 9 düşse ne olur potansiyel yüksek ya başka hisseye girip çıkmaktansa �� neyse İyi bayramlar
    hisseye girdiğini yazıyorsan çıktığını da yazarsın. Sabah karar vermedim satmaya akşam verdim. ve işlemi gerçekleştirdiğim anda buraya yazdım ki yanlış anlaşılmalara mahal vermesin. cesaret yoksa çok para kaybeder insan. ben borsada param var demem tamamını kaybettim kabul eder o şekilde davranırım. oyun gibi yani. öyle davranmazsan hisseyle duygusal bağ kurarsın ve analizlerin tutarsız olur çünkü duygusal bağ seni körleştirir. Geçen bilançoda da once isdmr sonra ereğlideydim ama erken çıktım ve çok kızdım kendime. burada herkes fikirlerini söyleyebilir ve herkes de yatırım tavsiyesi olmadığını bilir, tavsiye olsa bile son karar vericinin kendisi olduğunu zarar ya da karla öğrenecektir. Ben kozalaklara döneceğim elbet ama borsada ilk kural trende uymaktır. trend aşağı ya da yatay 1 ay kadar sadece çok karlı şirketler yukarı gidecektir. trende uydum bende. kozalaklar yuksek ihtimal gitmeyecek gibi geldi bana ama giderse de gider bir bardak soğuk su içerim. üzülmem değil üzülürüm çünkü kozalaklar favorim benim.
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by SONŞEZLONGSUZ Yazıyı Oku
    Gelişmeleri sayfada ilginç �� bulup takip ediyorum Evlilik aşamasındaki kafa karışıklığı gibi olaylar cereyan ediyor .Herkese sağlıklı bayramlar dilerim
    dedikoducu mahalle hatunları gibi

3.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    dedikoducu mahalle hatunları gibi
    Dedikodu değil de durum analizi öngörüde kargaşa zihin bulanıklığı açıkçası sizdeki önçeki kararlılık 70-80 ler sonra vazgeçişler sonra tekrar 70 ler ister istemez bana bunu hatırlattı evlilik öncesi kafa karışıklığını neyse beklemeye devam edeceğim bi tarafımda yeter çık geç alkim e diyor ama galiba kağıda bağlandım terk edince bir şey olacak hissi var

4. Ayrıca sattım diye söylemenizi de doğru buldum samimi geldi

5.  Alıntı Originally Posted by SONŞEZLONGSUZ Yazıyı Oku
    Dedikodu değil de durum analizi öngörüde kargaşa zihin bulanıklığı açıkçası sizdeki önçeki kararlılık 70-80 ler sonra vazgeçişler sonra tekrar 70 ler ister istemez bana bunu hatırlattı evlilik öncesi kafa karışıklığını neyse beklemeye devam edeceğim bi tarafımda yeter çık geç alkim e diyor ama galiba kağıda bağlandım terk edince bir şey olacak hissi var
    YAtırım tavsiyesi değildir

Alıntı Originally Posted by mezedu Yazıyı Oku
    bana göre hukuki süreci beklememek için alınmış karar, arkadaşlar bir yıl sonraya mı bırakıldı dava demişlerdi..tmsf başkanı görevden alındı yerine de kozalların başındaki geçti bir hafta evvel, bir şeylerin hazırlığı var muhakkak..davayı bekleselerdi seneye çözülse hazırlık ihale aşaması süreç epey uzar belki 2023 seçimlerinden sonra sonuçlanır, süreci çabuklaştırmak lazım ki devlete para lazım..
    Bu hisseden bir b.k olmaz. Birde şu var en son Gübre 28 lirayken böyle dediğim zaman 80 lere ciktiydi, tabi ki ben dayanamayıp, maliyete satmıştım 😅

7.  Alıntı Originally Posted by SONŞEZLONGSUZ Yazıyı Oku
    vazgeçiş yok ki. bir ay kozalakların yükselmeyeceği başka bir hissenin yukseleceği öngörüsüyle kısa bir süre uzaklaşmak sadece

Sayfa 206/371 İlkİlk ... 106156196204205206207208216256306 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •