Sayfa 206/739 İlkİlk ... 106156196204205206207208216256306706 ... SonSon
Arama sonucu : 5909 madde; 1,641 - 1,648 arası.

Konu: EGGUB - Ege Gübre

1. DAHA ALT PERİYOTLARA (SAATLİK) İNİLDİĞİNDE BAKALIM YARIN 224 LERE KANAL DESTEĞİNE ÇEKECEK Mİ YOKSA TEKRAR KANAL DİRENCİNE Mİ GİDECEK.

2. XU100
    ENDEKSİN HAFİF KIRMIZI HAREKETLERİNİ ÇOK SERT DEĞERLENDİREN BİR ANLAYIŞ VAR HİSSEDE. BEN ŞAHSEN 180 BİN ALTINI GÖRMÜYORUM ENDESKTE. ANCAK 262 BİN ÜZERİ AYLIK KAPANIŞ GELMEDEN DE BİR ADIM ÖTEYE GİDECEĞİNE İLİŞKİN KURGUM YOK.

3. 3 sene önce avcılardan 3 tane daire alabileceğim parayı bu hisseye yatırdım simdi beşiktaştan 3 daire alabiliyorum. Hisseyi halende tutuyorum. Benim alım zamanlamam belki iyi bir zamanlama sayılabilir, bu hisse orta uzun vadede tutanlara gayet kazandırdı. Burada hakaret edip ağlayıp sızlayanlar tahtacı olsa eminim aynı hareketleri yaparlar, takası dağınık bir hisseyi akıllı hiç bir tahtacı sürmez.

4.  Alıntı Originally Posted by burakdemır Yazıyı Oku
    3 sene önce avcılardan 3 tane daire alabileceğim parayı bu hisseye yatırdım simdi beşiktaştan 3 daire alabiliyorum. Hisseyi halende tutuyorum. Benim alım zamanlamam belki iyi bir zamanlama sayılabilir, bu hisse orta uzun vadede tutanlara gayet kazandırdı. Burada hakaret edip ağlayıp sızlayanlar tahtacı olsa eminim aynı hareketleri yaparlar, takası dağınık bir hisseyi akıllı hiç bir tahtacı sürmez.
    bu durumda bu hisse hiçbir zaman gitmeyecek demek mi oluyor?

5.  Alıntı Originally Posted by haytalı Yazıyı Oku
    bu durumda bu hisse hiçbir zaman gitmeyecek demek mi oluyor?
    Hisse elbet gidecektir ama ne zaman gideceğini kimse bilemez

6.  Alıntı Originally Posted by burakdemır Yazıyı Oku
    Hisse elbet gidecektir ama ne zaman gideceğini kimse bilemez
    Aynen Burak Bey gidecek tahta her türlü gider. Endeks çakılsa ülke kan gölüne bile dönse gidecek tahta gider takas topluymuş dağınıkmış vs dinlenemez. Bunun zamanı da gelince gidecektir. Zamanı da patron efendi bilir. Aç gözlü olunca patronu böyle baskılar da kaçınılmaz oluyor. Ayrıca patronun etkisini biz ky daha çok hissediyoruz; şöyle ki, yabancı fon-yabancı kurum üzerinden işlem yapanlar bu tahtalara gelmedikkleri için patron elini kolunu sallayarak gün geçiriyor. Gerçek yabancı menşeli alıcı gelsin bakıyım patron bu seviyelerden mal satabilri mi, eli titrer eli.

7.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    Aynen Burak Bey gidecek tahta her türlü gider. Endeks çakılsa ülke kan gölüne bile dönse gidecek tahta gider takas topluymuş dağınıkmış vs dinlenemez. Bunun zamanı da gelince gidecektir. Zamanı da patron efendi bilir. Aç gözlü olunca patronu böyle baskılar da kaçınılmaz oluyor. Ayrıca patronun etkisini biz ky daha çok hissediyoruz; şöyle ki, yabancı fon-yabancı kurum üzerinden işlem yapanlar bu tahtalara gelmedikkleri için patron elini kolunu sallayarak gün geçiriyor. Gerçek yabancı menşeli alıcı gelsin bakıyım patron bu seviyelerden mal satabilri mi, eli titrer eli.
    Üstad ülke kan gölüne dönse bile gider yorumunuzu latife olarak kabul ediyorum zira bir tcmb başkanı değişti taban yapmayan hisse kalmadı.

Sizde bilirsiniz ki piyasa çift taraflı hareket eden bir oluşum, ben nasıl elimdeki lotları çok daha yüksek fiyattan patrona çakmayı düşünüyorsam o da daha düşük fiyattan benden almaya çalışıyor. İşin doğası bu.

Yabancı gelirse bu hisselere gelir mi pek sanmam orası da ayrı bir konu

Sayfa 206/739 İlkİlk ... 106156196204205206207208216256306706 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •