Sayfa 207/344 İlkİlk ... 107157197205206207208209217257307 ... SonSon
Arama sonucu : 2748 madde; 1,649 - 1,656 arası.

Konu: SAMAT - Saray Matbaacılık

1.  Alıntı Originally Posted by emireymen40 Yazıyı Oku
    1 46 dolanıp duruyor muhtelen son dakikalara saklıyor ayrıca samat önceden %10 15 görüp gün sonu aşağı basardı bugün huyunu değiştirip tavana niyetlendi samatın eskileri bunu yorumlayabilir mi YTD

SM-G7105 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    samat 5 yıldır hiç tavan yapmadı. bi geçenlerde yaptı buda olursa 2, olacak. yüzde10 yapar gün sonu ekside kapatırdı sürekli evvelsinde

2.  Alıntı Originally Posted by gokhan8313 Yazıyı Oku
    samat 5 yıldır hiç tavan yapmadı. bi geçenlerde yaptı buda olursa 2, olacak. yüzde10 yapar gün sonu ekside kapatırdı sürekli
    Şimdi bu samat bey neden huyunu değiştirdi ayrıca bunun huyunu değiştiren ne olabilir ki sizce YTD

3. Tavanda ne kadar var arkadaşlar hayırlı olsun tavanımız
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

4. Çok şükür tavana kilitledi inşallah da açılmaz YTD

5. iyi iyi ..spekle üğraşmayın..onu çözmeye çalışmayın..sonuç yanlış çıkar...formül biraz anlaşılsa..meho da rahatlayacak..kimse üzülsün istemem..
    kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

6. sn. emireymen40 o kadar itibar puanı bunun tahimini size yaptırmalı esasında. kağıt ya ele geçirildi başkaları tarafından. bu spekten patrona , patron speğe, yada spekten speğe de olabilir. 5yıldır hiçbir ihalenin yada durumun hakkını vermedi sürekli eksi fiyatladı. çok ucuz kaldı çok tepkisiz kaldı bu fiyatlama ondan dolayıdır büyük ihtimalle. birde samat çıkışlarını neredeyse hep endeks düşerken yapar. bunlar benim şahsi fikrm. kimse etkilenmesin.

7. mevcut kağıdımın harici 1,36 ya saldığında 4bin girdim 1,46 dan sattım. al satı bide ben deneyeyim dedim. güzel duyguymuş kar etmek

8.  Alıntı Originally Posted by gokhan8313 Yazıyı Oku
    sn. emireymen40 o kadar itibar puanı bunun tahimini size yaptırmalı esasında. kağıt ya ele geçirildi başkaları tarafından. bu spekten patrona , patron speğe, yada spekten speğe de olabilir. 5yıldır hiçbir ihalenin yada durumun hakkını vermedi sürekli eksi fiyatladı. çok ucuz kaldı çok tepkisiz kaldı bu fiyatlama ondan dolayıdır büyük ihtimalle. birde samat çıkışlarını neredeyse hep endeks düşerken yapar. bunlar benim şahsi fikrm. kimse etkilenmesin.
    yada kurunun hisseleri alındı

Sayfa 207/344 İlkİlk ... 107157197205206207208209217257307 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •