Sayfa 207/405 İlkİlk ... 107157197205206207208209217257307 ... SonSon
Arama sonucu : 3239 madde; 1,649 - 1,656 arası.

Konu: ALKIM - Alkim Alkali Kimya A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by sko Yazıyı Oku
    Reha başkan adını altın harfler ile tahtacı patronların arasına yazıyor. İlmik ilmik...

Alkimden iyi yatırım mı var yauuuv
    Böyük siyasetsetçimizin bir lafı vardı, 'dün dündür, bugün bugündür'
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2.  Alıntı Originally Posted by dikyoptera Yazıyı Oku
    yalan konuşuyorlar
    bebeğim, kap okuman yoksa terket bu diyarı.... rahmetli... o da bilmezdi.... çok bilmek ve çok sert olmak lazım. girmeyin bu işlere... ham yaparlar... kazanma şansınız: bunalım, intihar.... girmeyin... 3 kuruş da olsa banka var...

3.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Böyük siyasetsetçimizin bir lafı vardı, 'dün dündür, bugün bugündür'

bawer adlı kullanıcıya tekrar itibar puanı vermeden önce biraz diğer kişilere de puan vermelisiniz.
    Learn to sit back and observe, Not everything needs a reaction.

4. ALKIM Alkim Alkali Kimya A.Ş.

Burada yazılan sitemleri okuyunca hissemize haksızlık ettiğinizi düşünüyorum. Bu senet 15 ay önce 7 Mayıs 2020’de bölündü ve benim maliyetlerim hala 6,72 TL, 2.35x yapmışım ki sene başında 26.1.2021’de 20.95TL’yi gördü. Gitmiyor, uçmuyor, kaçmıyor diye bir şey yok. Her hissenin tahta yapıcısının bir hareket tarzı vardır. Alkim yılda 1-2 kez sert hareket yapar, seri tavanlar vs, o yaptığında da tutanları fazlasıyla memnun eder. Zamanında Kardemir de böyleydi. Dolayısıyla hikaye var, finansallar kötü değil, yatırım aktif olmak üzere, kötü olan bir şey yok. Hee seri bir şekilde yukarı gitmedi, geri kaldı, evet ama bu arayı kapatıp öne geçemeyeceği anlamına gelmez. Ben portföyümde 2 yıla yakın süredir hem Alkim hem de Alka taşıyorum, arada birisini azaltıp diğerini arttırırım ve zarar ettirmediler, çok şükür.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. Eylül ayında Potasyum işi başlarsa hisse toparlar diye düşünüyorum, elimizde kalan en yakın beklenti bu kaldı, Eylül'e de bir şey kalmadı zaten.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

6. utanıyorum amma fena değilim, 1 kağıdı 90 saat okurum.... bakarım... bunlar ne ucuz insanlar.... genetik... ne diyeyim.. bence: hepsi kalitesiz... Elit gölgesinde paçavralar... asla mutlu olamazsınız, tatminsizsiniz, küçük dünyanızda sen.. bilmem ne , sen de yurt dışında okuyan yaratık... MUTSUZSUNUZ... kimseyi sevmiyorsunuz........ Küfür etmem ben, soverim (Eemin Gürses)

7.  Alıntı Originally Posted by dikyoptera Yazıyı Oku
    utanıyorum amma fena değilim, 1 kağıdı 90 saat okurum.... bakarım... bunlar ne ucuz insanlar.... genetik... ne diyeyim.. bence: hepsi kalitesiz... Elit gölgesinde paçavralar... asla mutlu olamazsınız, tatminsizsiniz, küçük dünyanızda sen.. bilmem ne , sen de yurt dışında okuyan yaratık... MUTSUZSUNUZ... kimseyi sevmiyorsunuz........ Küfür etmem ben, soverim (Eemin Gürses)
    Kimi kastediyorsunuz bilmiyorum ama burası forum ortamı, herkes fikrini seviyeli bir şekilde dile getiriyor. Hakaret etmeye vs gerek yok.

8.  Alıntı Originally Posted by Dejavuu Yazıyı Oku
    Kimi kastediyorsunuz bilmiyorum ama burası forum ortamı, herkes fikrini seviyeli bir şekilde dile getiriyor. Hakaret etmeye vs gerek yok.

Patronlara saydırıyor heralde. Bırak saydırsın. Hakettiler.
    Yukarıda yazdıklarım sesiz düşüncemin klavyeye dökülmüş halidir. Kesinlikle, al sat tut tavsiyesi niteliğinde değildir. Kelin ilacı olsa kendi başına sürer.

Sayfa 207/405 İlkİlk ... 107157197205206207208209217257307 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •