Sayfa 207/373 İlkİlk ... 107157197205206207208209217257307 ... SonSon
Arama sonucu : 2980 madde; 1,649 - 1,656 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

1.  Alıntı Originally Posted by WIPER Yazıyı Oku
    yangından dolayı üretim satış nasıl etkilenecek etkilenecek mi oluşan maddi hasarın giderilmesi ne kadar zaman sürecek... olayın boyutu nedir...daha detaylı bir açıklama olsa iyi olur biz yatırımcılar için.. eli ayağı karışacak panik yapacak yatırımcı çoktur hissede baskı oluşmaması için detay şart...
    sayın wiper üretim illaki duracaktır üretim bandına bir şey olmamış ama paketleme bölümü büyük derecede zarar görmüş bu alanı tekrar falliyete sokmak zaman alacaktır buda satışa nasıl bir etki eder onu tartışmak lazım eğer tahtacı baskılamak istiyorsa eğer işine gelmştir bu yangın panik yapanların malını toplar alttan zaten bir senedir kimse bir kuruş para kazanamadı zararına verirler artık

2.  Alıntı Originally Posted by erhankod Yazıyı Oku
    sayın wiper üretim illaki duracaktır üretim bandına bir şey olmamış ama paketleme bölümü büyük derecede zarar görmüş bu alanı tekrar falliyete sokmak zaman alacaktır buda satışa nasıl bir etki eder onu tartışmak lazım eğer tahtacı baskılamak istiyorsa eğer işine gelmştir bu yangın panik yapanların malını toplar alttan zaten bir senedir kimse bir kuruş para kazanamadı zararına verirler artık
    Şirket yönetimi bu konuda da bir açıklama yapar, henüz sigorta için hasar tespiti aşamasında olduğu için tespit yapamıyorlar belki de, üretimde aksama olacak mı, ne kadar olacak o zaman beli olur. Neyse ki tahtada fazla bir panik yaşanmadı veya sahip çıkıldı.
    İyi hafta olması dileğiyle.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Şirket yönetimi bu konuda da bir açıklama yapar, henüz sigorta için hasar tespiti aşamasında olduğu için tespit yapamıyorlar belki de, üretimde aksama olacak mı, ne kadar olacak o zaman beli olur. Neyse ki tahtada fazla bir panik yaşanmadı veya sahip çıkıldı.
    İyi hafta olması dileğiyle.
    bawer hocam şu an için çok erken hasar tespit çalışmları için hasar belli olacak sigorta devreye girecek falan derken bu iş oprerasyon kısmı uzar bu süreç karele nasıl yansır ona bakmak lazım karelin zaten bu fabrikayı modernizasyon planları vardı bu yangınla öne çekilebilirmi gibi bir an önce yol haritasını açıklması lazım diyeceğim ama karelin bilgilendirme gibi bir huyu yok

Bu yanfinin 2023 bilancosina etkisi olmayacaktir.2024 1.C te sinirli olumsuz bir etkisi olur, sigorta tazminatini o donem icinde alirlar ise cok az olur.

5.  Alıntı Originally Posted by erhankod Yazıyı Oku
    bawer hocam şu an için çok erken hasar tespit çalışmları için hasar belli olacak sigorta devreye girecek falan derken bu iş oprerasyon kısmı uzar bu süreç karele nasıl yansır ona bakmak lazım karelin zaten bu fabrikayı modernizasyon planları vardı bu yangınla öne çekilebilirmi gibi bir an önce yol haritasını açıklması lazım diyeceğim ama karelin bilgilendirme gibi bir huyu yok
    Evet, detaylı bir açıklama gerekiyor, üretim bölümünde sorun yoksa çabuk toparlar, zararın sigorta tarafından karşılanması da bir süreç, belki de bu sebeple fabrikadaki modernizasyon da hızlanır.
    Tam da bedelli işi bitmişken, endekse de düzelmişken başımıza gelen olaya bakın, epeydir sıkıntı vardı tahtada zaten.

6.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Evet, detaylı bir açıklama gerekiyor, üretim bölümünde sorun yoksa çabuk toparlar, zararın sigorta tarafından karşılanması da bir süreç, belki de bu sebeple fabrikadaki modernizasyon da hızlanır.
    Tam da bedelli işi bitmişken, endekse de düzelmişken başımıza gelen olaya bakın, epeydir sıkıntı vardı tahtada zaten.
    1 yıldır karelin yatırımcılarının başına gelen pişmiş tavuğun başına gelmemiştir…

7.  Alıntı Originally Posted by Marin Yazıyı Oku
    1 yıldır karelin yatırımcılarının başına gelen pişmiş tavuğun başına gelmemiştir…
    Öyle maalesef, umarım ki bu yangınla beraber olumsuzlukların zirvesi görülmüştür, daha beteri ne olabilir ki.

8.  Alıntı Originally Posted by Marin Yazıyı Oku
    uzaylılarda gelip bizi öperse tam olacak

Sayfa 207/373 İlkİlk ... 107157197205206207208209217257307 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •