Sayfa 207/797 İlkİlk ... 107157197205206207208209217257307707 ... SonSon
Arama sonucu : 6372 madde; 1,649 - 1,656 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1. Siz o grafiğe birde altın fiyatından baksanız )) biraz önce söyle grafikleri eşeliyordum ilk kez bucim e altın grafik olarak baktım su anki fiyatı 2001 deki fiyatıyla aynı seviyede )))

2.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Siz o grafiğe birde altın fiyatından baksanız )) biraz önce söyle grafikleri eşeliyordum ilk kez bucim e altın grafik olarak baktım su anki fiyatı 2001 deki fiyatıyla aynı seviyede )))
    altında taş ve topraktan çıktıgı içinmi baktınız..
    ilginç bir bakış..
    herkes gider mersin,e bucim gider tersine ..kabız olasın tarman o çimentolar mıcında donsun..
    biran önce azrail ile tanışta bursa çimento rahatlasın..senin bulundugun veya ortak oldugun hisseler yerlerde sürünüyor sende aynısı olması dilegiyle..
    ZIR-DELİ Y.T.D

3.  Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    altında taş ve topraktan çıktıgı içinmi baktınız..
    ilginç bir bakış..
    herkes gider mersin,e bucim gider tersine ..kabız olasın tarman o çimentolar mıcında donsun..
    yok adam eski toprak ya acaba maliyetini altından hesap ediyor olabilirmi diye duşundum. sonuçta kimisi faiz hesabı yapıyor kimisi dolar maliyet yapıyor kimisi Euro vs vs vs ama altın sonuçta enflasyonun gerçek göstergesi eninde sonunda değerini buluyor ve bizim amcada acaba altına bakıyor olabilirmi diye duşundum öyle dusununce fiyat gitti 2001 seviyesine valla burda bir al take ver külah oyunu dönüyor orası muhakkak amma yahu fabrika yenilenecek onuda anladık oraya parada gidecek onuda anladık da hali hazırdaki fabrika çalışıyor ve para kazanıyor. nerrrdeeeee ulennnn bu paralarrrrrrr ))))) dermişimmm

4. bugun şirketi arayayım dedim telesekreter cıktı ARADIĞINIZ O.Ç SU AN BURDA DEĞİL YADA MESGUL DEDİ ))) bu nedir yahu bu kadar ruhsuzluk biraz fazla olmaya başladı. almaya kalkıyoruz kademeler bos satıcı görünmüyor. alış girsek ona göre hareket yapıyor. bu ne yahu bildiğin kimse bulaşmasın diyor tahtaya bu şiket yarım milyarlık piyasa değeri var. 200 binlik işlem nedir yaa

5.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    bugun şirketi arayayım dedim telesekreter cıktı ARADIĞINIZ O.Ç SU AN BURDA DEĞİL YADA MESGUL DEDİ ))) bu nedir yahu bu kadar ruhsuzluk biraz fazla olmaya başladı. almaya kalkıyoruz kademeler bos satıcı görünmüyor. alış girsek ona göre hareket yapıyor. bu ne yahu bildiğin kimse bulaşmasın diyor tahtaya bu şiket yarım milyarlık piyasa değeri var. 200 binlik işlem nedir yaa
    Günaydın, çok mu uzun sürdü anlaman ? Ben yasaklanmaktan bitap düştüm. Sıra sende herhalde

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Sn captain
    Yalnış anlaşılmasın ben baska bahçelerde topladığım meyveleri bucimin bahcesinde muhafaza ediyorum. Bu anlamda maliyet sıkıntım yok ama d grubu kağıtlar bile arada bir atak yapıyor en azından alıcı gelsin diye bu manada bunların maksadı millete mal satmak değil aksine milletten malı kapmak eee onuda anladık ozaman bas % 20 asağı millet dökülsün ( dökülecek varsa) oda yok o zaman derdin ne be arkadas altına göre 16 sene dolara euro ya tl ye göre 10 kusur sene önce ki fiyatta bu tahta sahibi ne mübarek adammış ki bunca sene zaman fiyat maliyetine dayanabiliyor. Pes yani

7.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Sn captain
    Yalnış anlaşılmasın ben baska bahçelerde topladığım meyveleri bucimin bahcesinde muhafaza ediyorum. Bu anlamda maliyet sıkıntım yok ama d grubu kağıtlar bile arada bir atak yapıyor en azından alıcı gelsin diye bu manada bunların maksadı millete mal satmak değil aksine milletten malı kapmak eee onuda anladık ozaman bas % 20 asağı millet dökülsün ( dökülecek varsa) oda yok o zaman derdin ne be arkadas altına göre 16 sene dolara euro ya tl ye göre 10 kusur sene önce ki fiyatta bu tahta sahibi ne mübarek adammış ki bunca sene zaman fiyat maliyetine dayanabiliyor. Pes yani
    Yine dayanamadım söyleneceğim eskilerin tabiri ile eceli gelen köpek Cami duvarına işermiş ama burda bir karışıklık olmuş yaşı gelen Tarman bucim duvarına sıçmış. Beklemeye devam dediğin gibi öyle 3 kuruşa 5 köfte arabacılarda kalmadı artık. Birileri yada kendisi elbet bozacak bu oyunu bekleyen içecek şerbeti.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 207/797 İlkİlk ... 107157197205206207208209217257307707 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •