Sayfa 208/1024 İlkİlk ... 108158198206207208209210218258308708 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 1,657 - 1,664 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Ahmetg Guest
    Dolar 6.33

Beyler birisi ozet gecebilirmi?

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Herkesin yatırım tercihi farklı olabilir. Ticaret yaparken elimde hiç TL tutmayacağım diyemezsin. Kazandırdırğı zaman da olur kaybettirdiği zaman da. Bazı yumurtalar kırılmadan içinde ne var bilemezsin.
    tüpçünün patronu tulumbada su kalmadı.!
    Yaradana gurban.!!

Dediginde anlamalıydın.!!
    Yumurtanın çürük olduğunu
    Geçti artık yapacak bi şey Yok.!
    çıkart artık sepetteki çürük yumurtaları
    Saygılar.!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

3.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Dolar 6.33

2 kelimeyle özet geçeyim: babalara geldik...
    yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by cankan Yazıyı Oku
    ben tersi gibi anladım "batık-çöp" kredileri 1. grup krediye alınacak..
    Evet açıklamayı okuyunca ben de öyle olduğunu anladım sn cankan,haklısınız.

Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Dolar 6.33

Kuru fasülye biraz fazlaca gaz yapmış.!!
    Biraz az mehter vermişler.!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

6. yötenimde şöyle bir yanılgı da var; abd, avrupa para bastı birşey olmadı diyorlar, bizde basarız onlar gibi ve faizi arttırmayız (yine onlar gibi)

tabi ekonomiyi yönetmek bu kadar basit ise yani o yaptı, bende yaparım dersen, ezberci olursun. bilgsiz olursun ..

7. gerekçeye bak,vay canına diyeceğim gülme geliyor.

24 07 2018 tarihli haber

Grup 2 kredilerine BDDK ayarı gelecek
    Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Arjantin yolunda uçakta gazetecilere yaptığı açıklamada, bankaların yakın izlemedeki krediler olarak bilinen grup 2 kredilerinde farklı risk izleme standartları uygulamalarının yanlış anlamalara sebebiyet verdiğini ve bu konuda bir düzenlemeye ihtiyaç olduğunu söyledi. 3 üst düzey bankacı ise aynı şirkete ya da gruba ait yeniden yapılandırılan kredilerde bile bankaların bu krediyi farklı gruba alabildiğini, BDDK’nın bu alanda bir çalışma yapabileceğini ifade etti.

https://www.businessht.com.tr/piyasa...-ayari-gelecek
    homo sum humani nihil a me alienum puto

8.  Alıntı Originally Posted by harakiri35 Yazıyı Oku
    abi işte olaya hisse olarak bakıyosun beni haklı çıkarıyosun. benim kendi sınıf arkadaşlarım hep torpillerle TAI aselsan roketsanlara girdiler gerçek hikayeleri biliyorum. işe gitmeden maaş alanlar, iş yerinde gün yapanlar, ihale alıp sanayi sitesinde KOBİ'lere yıkmalar vs. Burdan çıkıp yurt dışında iş bulacak adam sayısı bi elin parmağını geçmez. çoğu devlet memuru kafasında salla başını al maaşını tipler. iş yapan gavur naapsın bu danaları. istisnaları ayırıyorum.

bu kurumların hepsi dönemin iktidarlarının mamalanma yerleri, beş para etmez adamlarla dolu kurumlar. maksimum aselsan telsiz, TAI sağa sola uçak parçası yapıyor gerisi hikaye tıraş. milli uçağımız göklerdeymiş... hani nerde? görünmez uçakmı?

bunu hakir görmek için söylemiyorum, ben istemezmiyim ülkede güçlü sanayi olsun? ama yok kendimizi kandırıp elaleme gülünç düşmeyelim.

zaten devletin şirketinden afedersin bi bok olmaz. misal Türkiye'de çok başarılı silah imalatçıları var ihracatta yapan. Bunların hepsi özel şirket devletle bir bağları yok o yüzden başarılılar. Canik diye google'a yaz amerikalılar bayılıyo yaptıkları silahlara.
    Çok uzatmak istemiyorum. Sn rxpu ihracat dedi ben de bir potansiyelden bahsettim bunun da şartları yetişmiş insan gücümüzü kaybetmemek dedim özetle.

Savunma sanayi şirketlerinde en büyüğünden ASML giden kişi sayısı 200 u geçti diye duydum doğrudur yalandır bilmem. Bakın bu çok ciddi bir rakam ve oran. Sizin arkadaşları bilemem ama Hollandalı salak değil işine yaramayacak adam almaz değil mi demek ki iyiymiş gidenler?

Son devalüasyon sonrası bunun artarak devam etmesinden korkuyorum. Üstüne ss şirketlerinin kalitesiz eleman alıp işleri yapamayacak duruma gelmelerinden korkuyorum. Bu olmazsa iş de var potansiyel de var söylediğim nokta bu; ki haklı bir nokta siz de takdir edersiniz umarım. Bu kadar atışmaya gerek yok.

Sayfa 208/1024 İlkİlk ... 108158198206207208209210218258308708 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •