Sayfa 208/881 İlkİlk ... 108158198206207208209210218258308708 ... SonSon
Arama sonucu : 7044 madde; 1,657 - 1,664 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

1.  Alıntı Originally Posted by Lonely_Trader Yazıyı Oku
    3 aylık bilançolarda eur tl 4.85 lerden fiyatlandı ..... şimdi olmuş eur tl 5.40...... (satışlarımızın %70 i ihracat ) VESBE o günlerde 11.50-12 tl yi görmüşken satmamış bizlerden SPEK şu anda 9.50 den satmamızı bekliyor..... Spek sen gerçekten çok acizsin Versene aşağılarada alalım sendeki malları

-------------------------------------------
    yatırım tavsiyesi değildir.....
    Temettulerlede aldim. Artik beklicez. Yapacak birsey yok.

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by yldream Yazıyı Oku
    Temettulerlede aldim. Artik beklicez. Yapacak birsey yok.

Ben daireyi satışa koydum , kurumsal emlak firmalarından biri aradı biz satalım diye , dedim getirin müşterinizi satın dedim , %5-6 iskontolu vermeye hazırım daireyi.... Ne de olsa kelepir Vesbeler var..... Ellerimi açtım , Spek vur vur daha çok vur aşağı da iskontolu toplayalım diyorum )) 6 aylık bilançolara kadar pek çok şeye gebeyiz...... ama 6 aylıklarda gelebilcek bomba bilanço ile roket etkisi yapabilir , yada spek her zamanki yaptığını yapacak O zamanda ben tatile çıkar Mayıs 2019 u beklerim

-----------------------------

3. Turkbesd den beyaz esya satislarinin nisan sonuclari geldi.
    Adet bazli,
    Yurtici satislar,
    Ocak 398bin
    Subat 504bin
    Mart 558bin
    Nisan 663bin
    Yurtdisi satislar,
    Ocak 1.26mlyn
    Subat 1.48mlyn
    Mart 1.58mlyn
    Nisan 1.59mlyn

Adetsel artis devam ediyor. 2.ceyrek boyle devam ederse, rekor ciro gelebilir.
    Karlilik hakkinda yorum yapamicam.
    Saygilar.

4. Turkbesd de bir tanidik olsa, bunun ne kadari vestelin ogrenebilirdik aslinda

5.  Alıntı Originally Posted by yldream Yazıyı Oku
    Turkbesd de bir tanidik olsa, bunun ne kadari vestelin ogrenebilirdik aslinda

inan bana dostum bence VESBE harikalar yaratıcak ciroda ve bilançoda buna yürekten inanıyorum. az önce kerizin biri 9.55 e 10 bin lot satış koydu 6000 lotu çizdim 4000 ü bıraktım aklınca baskıyla aşağı çekicekler....Ulan şu anda tek korkusuz aldığım senetlerin başında geliyor.....

eur tl olmuş 5.46 tl ..... Spek kafayı mı yedin koçum sen buralarda bize baskı yapmaya çalışıyon ? ne ayaksın yatırım fonlarının mallarını yazdırıp baskı mı kurcan , çizer kaparız o malları böyle

-------------------------------
    yatırım tavsiyesi değildir...

6. tepem attı kalanı da çizdim Spek daha varsa yolla gelsin

-----------------------------------
    yatırım tavsiyesi değildir....

7. Bu bilançoya , bu kurlarla ve yeni yatırımların Mayısda devreye girmesiyle ve de 2006 yılında 450 milyon usd üzerinden fiyatlanıp borsaya ilk halka arz edilen VESBE , onca yatırımlar ve büyüme sonrasında bugün piyasa değeri 390 milyon usd üzerinden işlem göruyor.... ve 1 hafta önce nette 44 milyon usd kar payı dağıttı.... ve bu süreklilik arz ediyor..... 2018 de bir aksilik olmazsa 80 milyon usd üzeri kar beklentim mevcut....

Spek sen bizim bu malları buradan satmamızı bekliyorsan , borsanın en gerizekalı speği sen olmalısın........

--------------------

8. Arkadaşlar , tepem attı , diğer pozisyonda olduğum bazı senetlerden çıktım , bugün şu anda 17.000 lot daha VESBE almışım o gazla aklınca birileri baskı yapmaya çalışıyordu .... Tepem attı o yazdıkça aldım , sepete koydum ..... Aşağılardada alışım var , hadi spek bekliyorum.....

----------------------------------------
    yatırım tavsiyesi değildir....

Sayfa 208/881 İlkİlk ... 108158198206207208209210218258308708 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •