Sayfa 208/734 İlkİlk ... 108158198206207208209210218258308708 ... SonSon
Arama sonucu : 5866 madde; 1,657 - 1,664 arası.

Konu: VAKKO - Vakko Tekstil

1. Hadi spek saatin geldi.bossa tavana gidiyor

2. Spek pztesi ne yapacaksin cok zorlama istersen .

Alıntı Originally Posted by Fantom677 Yazıyı Oku
    Spek pztesi ne yapacaksin cok zorlama istersen .
    Cok büyütüyorsunuz pazartesiyi bence...Acıga satis ve kredili islem yasagi kalkinca iyi olacak diye bir kural yok...terse kalabilirsiniz...

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Ferrero Yazıyı Oku
    Cok büyütüyorsunuz pazartesiyi bence...Acıga satis ve kredili islem yasagi kalkinca iyi olacak diye bir kural yok...terse kalabilirsiniz...

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Katılıyorum. Bu mantığa göre yasağın kalkması ile spekülatif işlemler olacak demek ki..
    Önemli olan hissenin yükselmesi için ne gibi bir beklentinin olduğu. Bu varsa gerisi kolay.
    Şirketin satışı hakkında gelişmelerden haberi olan varmı??

ZTE Blade V6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Herkes hareket bekliyor adam malmı , baktınız pazartesi eksi actı YTD

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Şirket ortaklığı tamam.suanda vakko ve power iletişim ile olan birlikteliğin ayrıştırması yapılıyor.
    Sözleşmeler ek protokoller ile güncelleştirilir.yonetimdeki kafada olan direktörlerin gönderilmesi ve ortaklığın adına yeni yönetimin gelmesi adına çalışmalar yapıldı.
    Ilk defa yazıyorum vakko için
    Bendede hatırı sayılır lor var..kimi e göre çerez belki ama nisan ayında tüm on çalışmalar bitmiş olacak.

Vakko ve power grup ayrışımı sonrası engel kalmıyor.

7. Bu arada ben olsam p.tesi tabana yakın işlem yapar.10 gün yatayda dökme hareketini tamamlardım.sonrasi mi ?
    Boşuna almadık bu hisseyi.. dimi..

8.  Alıntı Originally Posted by Kenanx Yazıyı Oku
    Şirket ortaklığı tamam.suanda vakko ve power iletişim ile olan birlikteliğin ayrıştırması yapılıyor.
    Sözleşmeler ek protokoller ile güncelleştirilir.yonetimdeki kafada olan direktörlerin gönderilmesi ve ortaklığın adına yeni yönetimin gelmesi adına çalışmalar yapıldı.
    Ilk defa yazıyorum vakko için
    Bendede hatırı sayılır lor var..kimi e göre çerez belki ama nisan ayında tüm on çalışmalar bitmiş olacak.

Vakko ve power grup ayrışımı sonrası engel kalmıyor.
    Sn. Kenan verdiğiniz bilgiler doğrultusunda 12 Nisan kap bildirimi için son gün. Şirketi aradığımda olumlu ya da olumsuz 60 gün içinde neticeyi bildirmeniz gerekiyor demişlerdi.

Yatırım tavsiyesi değildir..

Sayfa 208/734 İlkİlk ... 108158198206207208209210218258308708 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •