Sayfa 21/50 İlkİlk ... 11192021222331 ... SonSon
Arama sonucu : 396 madde; 161 - 168 arası.

Konu: Bitcoinde Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    3,13 ten aldığım XRP 3,5 ve 4 ten %50 %50 satıcıyım.emirler girildi.
    çok pahalı almışsınız. AL-Sat için mi uygun gördünüz bu rakamı ?

2.  Alıntı Originally Posted by bir-esnaf Yazıyı Oku
    çok pahalı almışsınız. AL-Sat için mi uygun gördünüz bu rakamı ?
    zarar etmek için aldım 300$ ile amacım zarar etmekti. sallamasyon olarak yukarılarada emir koydum. amacım tamamen dalga geçmek bu coin ile. ne zaman böyle sallamasyon işler yapsam inadına kazanırım. bakalım görecez.

3.  Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    zarar etmek için aldım 300$ ile amacım zarar etmekti. sallamasyon olarak yukarılarada emir koydum. amacım tamamen dalga geçmek bu coin ile. ne zaman böyle sallamasyon işler yapsam inadına kazanırım. bakalım görecez.
    Bol şans diyelim o zaman..

Ancak bekletirseniz illaki emirleriniz gerçekleşir ripple 5 yukarı 2 aşağı yapıyor yukarı yönlü önü çok açık

4. Koineks'den 8000 DOGECoin aldım.

10 Doge = 0,37 Kuruş

şuan ki beklentim parayı oturdum bir güzel akşam yemeği yedim bitirdim.300 TL gitti..

Her ayın ilk haftası artış rakamlarına bakıp tatmin edici olursa takviye yapacağım.

5. inanilir gibi degil. crypto coin piyasa büyüklügu 800 milyar dolara yaklaşmış. yani Türkiye'nin 1 yillik gayri safi yurt içi hasilatini yakalamak uzere.. halen. patlar, hoplar, ziplar diyenler var..valla mi.!? ... neyse hayrli olsun sayin.: bir-esnaf... rakam tarih atarak sizde seyir defteri tutmaya karar mi verdiniz.!

6. merak edenler icin. crypto coin için yurt dışı, banka ve borsalar kullaniyorum. şu borsa bu banka babinda tavsiye veremem. internet te bu konuda pek çok, yorum, tavsiye, tecrübe mevcut. herkese bol kazanclar. doge kaptirdi gidiyor.. henuz cok yeni olan bu baslik altinda satin aldigim DOGE COIN miktari, tarihi, fiyati duruyor... gelecege ibret vesikasi olarak..

7.  Alıntı Originally Posted by banucann Yazıyı Oku
    inanilir gibi degil. crypto coin piyasa büyüklügu 800 milyar dolara yaklaşmış. yani Türkiye'nin 1 yillik gayri safi yurt içi hasilatini yakalamak uzere.. halen. patlar, hoplar, ziplar diyenler var..valla mi.!? ... neyse hayrli olsun sayin.: bir-esnaf... rakam tarih atarak sizde seyir defteri tutmaya karar mi verdiniz.!
    Zaten Exel de gün gün her işlemimi yazıyorum , burada da paylaşayım dedim.
    Gün içerisinde yoğun al-sat imkanı veriyor ve bu çok hoşuma giidyor

8.  Alıntı Originally Posted by bir-esnaf Yazıyı Oku
    Zaten Exel de gün gün her işlemimi yazıyorum , burada da paylaşayım dedim.
    Gün içerisinde yoğun al-sat imkanı veriyor ve bu çok hoşuma giidyor
    .. soylemi oluyor mesela..
    .... bir esnaf.. git kiyma al.. aksam misafir gelecek
    ..... hooop. kiyma parasi cikti hanim.. gidiyorum..
    .... ))

Sayfa 21/50 İlkİlk ... 11192021222331 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •