Sayfa 210/997 İlkİlk ... 110160200208209210211212220260310710 ... SonSon
Arama sonucu : 7973 madde; 1,673 - 1,680 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. işte işin içinden ordan sonra çıkamıyorum.kdv işte orda tecrübeli muhasebeler devreye giriyor nakliye faturası sigorta faturası şirket çok olunca kötü niyetli patron her yol paris bizimki yapmaz bunları ...

2. Sözleşmede ne varsa vergi dairesi göz yumuyor olmalı işletme ruhsatını alana kadar gider makbuzu kesiyordur. Bir idare yolunu buluyorlardır. Mütahitler bile bizim işlerde inşaatı bitirdiği halde inşaat ruhsat süresi bitene kadar iskan almıyorlar birde iskan parasını daire sahibine yüklüyorlar bu işler hesapla ilgili mütahitin işine nasıl geliyorsa öyle davranıyorlar. Bizim patronda bazı hesaplar yapmış olmalı çbsde benim gördüğüm firmalar dünya çapında ve tek geçilen firmalar.

3. Nakliye işlerinide irsaliye kesiyorlar diye biliyorum irsaliyeleri toplayıp zamanı gelince fatura kesiyorlar.

4.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Sözleşmede ne varsa vergi dairesi göz yumuyor olmalı işletme ruhsatını alana kadar gider makbuzu kesiyordur. Bir idare yolunu buluyorlardır. Mütahitler bile bizim işlerde inşaatı bitirdiği halde inşaat ruhsat süresi bitene kadar iskan almıyorlar birde iskan parasını daire sahibine yüklüyorlar bu işler hesapla ilgili mütahitin işine nasıl geliyorsa öyle davranıyorlar. Bizim patronda bazı hesaplar yapmış olmalı çbsde benim gördüğüm firmalar dünya çapında ve tek geçilen firmalar.
    bizim patron hesap yâpmıştır evet.yeni (y)ler nasıl bulurum .dünya markası asla olamaz hedefi o değil belki patron değişir .yumuşak yastıklı bir patron gelirse o zaman dünya markası olabilir bu yönetim bence yeni y ler peşinde.bir kurtulsam çbs tabelası gördüm mü yönümü değiştiricem dün duyduklarımdan sonra.umarım umarım burda onca bekleyen için onuru için biz ve diğer borçluların borcunu öder. kalın sağlıcakla .

5. Eskiden biz paramızı kaptırdık diye bağırıyorduk şimdi patron hisseleri kaptırdık diye bağırıyor olmalı peki hisseler kimde hakim ortak ortaya neden çıkmıyor söyleneler algı operasyonu değilse devlet neden hakim ortağı açıklamıyor tmsf yönetimine 10 şirket daha katılır. Ya tasfiye eder yada yola devam işi neden bu kadar uzattılar. Devletinmi kafası çalışmıyor patronunmu burda biriş var bu şirket kurumsal yapı yönetmeliklere uyulmuyorsa ya spkyı yada çbs yi kapatacaksın devletin memuru yolsuzluk yapıyorsa yargı ozaman niye duruyor bu işte bir iş var ya birileri yanacak her taşın altından çıkan fetöcüler gibi ben burdada bir fırıldak dönüyor ozaman derim .

6.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    bizim patron hesap yâpmıştır evet.yeni (y)ler nasıl bulurum .dünya markası asla olamaz hedefi o değil belki patron değişir .yumuşak yastıklı bir patron gelirse o zaman dünya markası olabilir bu yönetim bence yeni y ler peşinde.bir kurtulsam çbs tabelası gördüm mü yönümü değiştiricem dün duyduklarımdan sonra.umarım umarım burda onca bekleyen için onuru için biz ve diğer borçluların borcunu öder. kalın sağlıcakla .
    Duydukların konusunda yıllardır duyulanlardan farklı bir şey olamaz söylenecek bütün sözler söylendi sonuç değiştimi adama dur diyen olmadı işini yapıyor fetöcüler gibi içerde veya yurt dışında değiller.şu blançoları görelim bakalım neler olmuş göremezsek burası muz cumhuriyetimidir anlarız.

7. Bu başlığı şu anda 1 kişi okumaktadır. (1 üye ve 0 ziyaretçi)

garibanca

8. SGK Yapılandırma 28 Şubata uzatıldı.

Sayfa 210/997 İlkİlk ... 110160200208209210211212220260310710 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •