Onemli Gunler Banner
Sayfa 211/814 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261311711 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 1,681 - 1,688 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1. Spk= sahtekârlar p............ler kurulu, Tmsf de asyabank ihalesini 2 kere erteledi, 3. Sü darbe gününe bırakıldı. (Kasitli) para pul oldu

2. macunu da sizide Allah bildiği gibi yapsın. günyüzü görmeyesiniz. 5 tl ye muhtaç olasınız.

3. CİMER e şikayetleriniz değerlendirilir. Bu sayede ceza aldılar yine alacaklar. Herkes yollasın CİMER e. En azındna BİMER e yollayın. SPK ya yazmasanız da olur. Böyle daha etkilidir:

SPK, TRNSK ve İGVentures hakkında: Sayın Cumhurbaşkanım biz yatırımcılarını defalarca mağduriyete uğratan TRNSK holdng. kural tanımazlığa devam etmektedir. 14.07.2017 tarihli SPK bülteninde, IG Ventures Yön.ve Dan.Hizm.i A.Ş. hakkında SPK’nın 09.12.2016 tarih ve 34/1205 sayılı Kararı’nın gereklerinin yerine getirilmemesi nedeniyle
    54.094 ipc tutarı ceza verilmiş ve kararın IG Ventures Yönetim ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. (IGV) tarafından tebellüğünden itibaren, en geç on gün içinde ne kadar tutarda sermaye artırımı yapılacağı, planlanan sermaye artırımından elde edilecek fonların planlanan kullanım yerleri ile Transtürk Holding A.Ş.’nin (Transtürk) gelecekteki üç yıllık faaliyet projeksiyonunun kamuya açıklanması gerektiği bildirilmiştir. Böyle bir açıklama halen yapılmamış olduğundan söz konusu ihmal ve yatırımcıyı yanıltma nedeniyle ilgili firmalara (IG Ventures ve TRNSK), yetkili ve varsa ihmali olan çalışanlarına ceza verilmesi için gereğini saygılarımla arz ederim.

4. Airforce nerelerdesin?Bi yorum yapsan,bi durum değerlendirmesi alsak senden?

Air Guest
    Takipteyim dostum genel kurul olmadan bi halt olmaz bence kısaca böyle

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Bellimi acaba nezaman canlarının istegi olacak

Air Guest
    Genel kurul tarihi daha belli değil ilkinde kuvvetle muhtemel toplanilmaz 2. Ye kalır oda eylül ayına denk gelir tahminim

8.  Alıntı Originally Posted by Air Yazıyı Oku
    Takipteyim dostum genel kurul olmadan bi halt olmaz bence kısaca böyle

Beklemek hiç bu kadar sıkmamıştı ama bende sonunda ne olacak diye bekliyorum.

Sayfa 211/814 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261311711 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •