Sayfa 212/975 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262312712 ... SonSon
Arama sonucu : 7796 madde; 1,689 - 1,696 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Keşke bende sizler kadar tecrubeye sahip olup bu işi sizler kadar iyi bilseydim...

2.  Alıntı Originally Posted by Yamuk Prenses Yazıyı Oku
    Keşke bende sizler kadar tecrubeye sahip olup bu işi sizler kadar iyi bilseydim...

elinin hamuruyla erkek işine karışma

3.  Alıntı Originally Posted by Yamuk Prenses Yazıyı Oku
    Keşke bende sizler kadar tecrubeye sahip olup bu işi sizler kadar iyi bilseydim...
    Sana bi tüyo vereyim o zaman bu tür kağıtlarda operasyon borsa çoşarken değil,çökerken olur;ters psikoloji ilgiyi daha çok artırır...

4.  Alıntı Originally Posted by Viop& Yazıyı Oku
    Sana bi tüyo vereyim o zaman bu tür kağıtlarda operasyon borsa çoşarken değil,çökerken olur;ters psikoloji ilgiyi daha çok artırır...
    Ben bilmem. Alıyorum satıyorum sadece. İki gün önce sattım biraz. Dünde verdim ve aşağı bekliyorum diye yazdım. Hala bekliyorum. Verirseniz 18'e alırım biraz...

5.  Alıntı Originally Posted by Yamuk Prenses Yazıyı Oku
    Ben bilmem. Alıyorum satıyorum sadece. İki gün önce sattım biraz. Dünde verdim ve aşağı bekliyorum diye yazdım. Hala bekliyorum. Verirseniz 18'e alırım biraz...
    Ben vermem de veren olur,bekle sen...

6.  Alıntı Originally Posted by Viop& Yazıyı Oku
    valla arkadaşım,coşarken değil...fışkırırken bile bu kağıda işlemez senin dediğin şey...

7.  Alıntı Originally Posted by gurcan74 Yazıyı Oku
    valla arkadaşım,coşarken değil...fışkırırken bile bu kağıda işlemez senin dediğin şey...
    Genelde bu iş böle olur,bekler görürüz...

8.  Alıntı Originally Posted by Viop& Yazıyı Oku
    Ben vermem de veren olur,bekle sen...
    PHILIPP'ten umutluyum olmadı İŞ bozguncusu 18 e gönderir birazdan Hatta Yatırım gelip 24-25 aldıklarını 18 e verebilir. Yapmışlığı var.

Sayfa 212/975 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262312712 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •