Sayfa 212/912 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262312712 ... SonSon
Arama sonucu : 7292 madde; 1,689 - 1,696 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. 240-242 Bin üzeri 5-10 lot işlem görmesi durumunda

kimse ne olduğunu anlamadan hiç umulmadık seviyelere

gelme potansiyeli ve ihtimali her daim mevcuttur...

SATACAKSAN SABAH SAT...ALACAKSAN AKŞAM AL...ÇIKACAKSAN CUMA ÇIK...
    ****************Burada yer alan yorum ve düşüncelerim kesinlikle AL/SAT/TUT ya da bırak uçsun şeklinde yatırım tavsiyesi olarak anlaşılmamalıdır...###############

2. Bu tamamen şahsi fikrimdir belki yanılıyor olabilirim elimde bana göre ciddi mikatarda(bütçeme göre) iskur var.Ben 500.000 tl yede satmam satmayı bir saniye düşünemem!

Kanalı kırıp geçmesini bekkliyorum sayın investor artık işlem görerek mi kırar görneden mi kırar Allah bilir. Tek canımın sıkıldığı nokta iş bankasının trene bakması, ula kenara çekilde ezilme.
    Birde şubat furyası çıktı, derin devlet süslü derin hisse midir nedir?inandırdıkları kitle hisseyi 1 milyon yapar! Acil ötesi işbankası veya devletin bu işi halletmesi lazım.bir kurumdan adım atılmadıkca devlet veya banka olur yükselişleri tam olarak asla anlamdıramam. Yoksa sakız parasına çoluh çocuğa kalacak.

Tabiki zirvenin geçilmesi aha haber geliyor olarak yorumlarım kendimce soğru yada yanlış, tekniği önce oluştururlar. Ama şu 242 yok mu 242 bi geçileydi ak koyun kara koyun belli olur

5. Arkadaşlar CHP deki İş Bankası hisseleri ile ilgili İmza kampanyası başlattık.Bu imza kampanyasına lütfen destek olalım.İş Bankası Milletindir

TBMM: CHP nin elinde ki İş Bankası hisseleri hazineye devredilsin - Kampanyaya imza ver! https://t.co/pGvhroMwYu @ChangeTR aracılığıyla

6. Btr birilerinin al sat tahtası olmuş, yukarıdan ver aşağıdan al... Ky bu tuzağa düşmez inşallah.. Eşleşme 31 bınde gözüküyor....
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

7. Bugün 7 Ocak

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Bugun 7 OCAK...

Sayfa 212/912 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262312712 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz