Sayfa 213/540 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263313 ... SonSon
Arama sonucu : 4314 madde; 1,697 - 1,704 arası.

Konu: ULUSE - Ulusoy Elektrik

bu kağıt 16 liradan 14 lere düşerken yaklaşık 1 ay sürmüş tabi o zamanki pyasa şartları endeksde bozuktu birde şimdiki gibi hacimli değildi bu sefer sağlam görünüyor tepe 18,30 sanırım 1 hafta kadar bir miktar daha gevseyerek zirvesini yenilemek isteyebilir hedef 21 civarı olabilir

2. rahat olun ortaklar her durduğunda ölü taklidi yapan tahtamız var sonrası zaten malum güzel günler bizi bekler...

3. Rahat olmasına rahatız da...
    Tek sıkıntımız, tereddütümüz; son günlerde herhangi bir argüman ortaya koymadan,
    "yarın bize 3 yetmez beş olacak"
    "Tüyo varsa dalalım"
    "Arkana yaslan gerisini boşver"
    Mantığındaki arkadaşların burada çok görülmeye başlanması. Genelde bu kimseleri paket yapıp uzuuuun vadeci yapmayı çok severler de, arada biz de gümbürtüye gitmeyelim diyoruz
    İnsan iki şeyi bilmelidir:
    1.Haddini. 2.Hesabını.

4.  Alıntı Originally Posted by TeTRa Yazıyı Oku
    Rahat olmasına rahatız da...
    Tek sıkıntımız, tereddütümüz; son günlerde herhangi bir argüman ortaya koymadan,
    "Tüyo varsa dalalım"
    Mantığındaki arkadaşların burada çok görülmeye başlanması. Genelde bu kimseleri paket yapıp uzuuuun vadeci yapmayı çok severler de, arada biz de gümbürtüye gitmeyelim diyoruz
    Bravo,aklımı okudunuz.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by TeTRa Yazıyı Oku
    Rahat olmasına rahatız da...
    "Tüyo varsa dalalım"
    Hocam aman dikkat dediğini anlamadan direkt sardıracak çok paket sever var hissenette.
    Son düzenleme : RAVİ; 19-10-2017 saat: 20:42.

6. Şu anda geçmiş bilanço dönemindeki hedefinden bile iskontolu gören bir şirket , bu dönem bilançosunda iyi geleceğini düşünürsek ben oldukça olumlu bakıyorum . Tuncay Turşucu Beyin analizini okumanızı tavsiye derim.

Sent from my iPad using Tapatalk

7.  Alıntı Originally Posted by RAVİ Yazıyı Oku
    Hocam aman dikkat dediğini anlamadan direkt sardıracak çok paket sever var hissenette.
    Söylemiyeyim diyorum, 1-2-3 sonunda dayanamıyorum.
    Biraz dürtüselim galiba
    Ama haklısınız, polemik yaratmamak lazım.
    İnsan iki şeyi bilmelidir:
    1.Haddini. 2.Hesabını.

8. sayın tetra benim maliyetim 10 tl ler yanlış bişey yazıp kimsenin hakkına girmeyelim burası borsa sonuçta taiki her kağıt gibi ulusede düşebilir ama inanın iyi bir şirket büyümeye devam edecek endenozya işi de cebe girdin mi 12 aylık bilançoda 25 li rakamlar hayal etmek çok zor değil herkezin görüşüne saygımız var sonuçta ortağız güzel olsun ki mutlu olalım y.t.d

Sayfa 213/540 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263313 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •