Sayfa 214/491 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264314 ... SonSon
Arama sonucu : 3927 madde; 1,705 - 1,712 arası.

Konu: YBTAS - Yibitaş İnşaat Proje

1.  Alıntı Originally Posted by Vekil1924 Yazıyı Oku
    yakamoz hocam 13:55 te gerçekleşen işlemlerin detaylı halini atarmısınız ?
    bende hepsi uzun liste olarak çıkmıyor, fakat gedik satmış gibi daha önce bu fiyatlardan almıştı paniklemiş sanki
    Yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Hatip Ağam geçmiş olsun.Sana yaramaz bu
    Gafuuuuuurrr yıllar önce bu spegin kapasitesini bildiğim için portfoyumun gidimi kadar aldım.Ya tutarsa diye girdim.

İster taban taban gitsin s...mde değil.Zararina satar geçerim.Balattaki spekle bu spekzaten aynı takaslardan belli.

Balatta öptüm geçmiştim bu spegi ,Balatta yediğin kazığa say derim.Ben beklemeye devam Yamanlarin GAFUUUUUR

3.  Alıntı Originally Posted by memoli555 Yazıyı Oku
    Satıp çıktı galiba

Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ağam güldürdün beni

4. Radyocu Ağam altta seni gördüm.2 kelam yaz .Sip ler senden sorulurdu eskiden.

5. Eşleşme ne durumda son olarak arkadaşlar?

6. Hocam ben aldığım tarihi unutmuşum artık.Yong nın tadını almış adamım.Buradan çok adam gelir geçer.Benim beklentim çok farklı.Fiyat olarak bir şey diyemem.Şirkete bakarım.Şirketin satışı olur sermaye artışı olur bu gibi habere bakar fiyatına bakar hareket ederim.Allahtan bşr mani gelmez ise bu saatten sonra ne işbir ne yibitaş satarım.KAP haberleri benim için önemlidir.

7.  Alıntı Originally Posted by GÜNEŞLİGÜNLER Yazıyı Oku
    Eşleşme ne durumda son olarak arkadaşlar?

110 lot tavandan 25 lot tabandan işlem gördü
    Yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by viking Yazıyı Oku
    Hocam ben aldığım tarihi unutmuşum artık.Yong nın tadını almış adamım.Buradan çok adam gelir geçer.Benim beklentim çok farklı.Fiyat olarak bir şey diyemem.Şirkete bakarım.Şirketin satışı olur sermaye artışı olur bu gibi habere bakar fiyatına bakar hareket ederim.Allahtan bşr mani gelmez ise bu saatten sonra ne işbir ne yibitaş satarım.KAP haberleri benim için önemlidir.
    Viking seni yakaladım.r

Radyocu ya sordum cevap Viking den geldi

Vay koftehor vaaaayyy

Sayfa 214/491 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264314 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •