Sayfa 215/930 İlkİlk ... 115165205213214215216217225265315715 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 1,713 - 1,720 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

1. düştü al çıktı sat kural bu CAMİDEMİYİZ BORSADAMIYIZ

biri alacak biri satacak arz talep meselesi yalnız kıpraşma X XL birde L kağıdında OPERASYONDAYIM kıpraşma buralarda oyalan az işim var hatta bak grafik sıfıra kadar götürür seni

zaten yapıkrediyatırımın xx bin lotuyla vurdum voleyi
    size tavsiyem! değildir haa aşağı yukarı gitsin sorun değil ama ne zamanki sadece ve sadece yukarı gider beş altı katına çıkar işte o zaman bakın çaresine!
    TAŞIDIĞIN ŞEYİN AĞIRLIĞINI BİLECEKSİN!..

2. çocuktuk önceden hepimiz...
    TAŞIDIĞIN ŞEYİN AĞIRLIĞINI BİLECEKSİN!..

3. Genel kurul tarihi ve temettü miktarı açıklanmasına bir hafta 10 gün gibi bir zaman kaldı kavgaya gerek yok. Gideceği yer Maksimum 1.03 vereceği Temettü Maksimum 15 kuruş.Temettü öncesi satmak en mantıklısı.Nasılsa temettü sonrası oldukça aşağılardan alım fırsatı veriyor.

4.  Alıntı Originally Posted by kalvin Yazıyı Oku
    ben kendimi size adadım sizi bilgilendirmek koruyup gözetmek tek asli görevim tabiki bende düşşsün de alayım diye bakıyorum ama bunu umarken yazdıklarımla sadece borsada olması gerekeni yazıyorumki şuanki durumda başından beri yazdıklarımı doğrular niteliktedir.bakın burası borsa burda 1 dakıka sonrasının ne olacağı belli olmaz bir bakmışsın kâğıt bir dakıka bile sürmeden tabana yapışmış yada tam terside olabilir ve düştüğü yerden kalkışı bu gibi kâğıtların baya bir meşakkatli oluyor bunu bu kâğıtta benden daha iyi biliyor olmalısınız. kağıt sadece temettü kâğıdıdır bu tip kâğıtlarda trade yapmak en iyisidir ben bunu anlatmak için yazıyorum . temettü temettü diye kendini yırtanlar zaten belli ama başkaları bu tuzağa düşmesin en azından para kazanmak isteyenler için söylüyorum.temettüyü bir sene beklemek büyük bir kayıp ve zarar grafiğine bakılarak işlem yapılsa senede 2 yada üç alsatla iyi bir kar yapılıp sonra tekrar temettü için alıp üzerine yatılması daha mantıklıdır.benim söylediklerim en mantıklısı ama sizlere ters düştüğü için kabul etmiyosunuz bir türlü. geçen sene 92 den aldım 94 e verdim ardından borsa düştü amerikayla sorunlar yüzünden o sıra 89-90 aralıgından aldım 99 dan sattım, şimdi ise temettüye kadar borsa birzdaha aşağı yuvarlansa 90 lardan yerine mişliyle koyacağım ve temettüyüde alıcam
    Sayın Kalvin doğru yoldasın Ancak Yerine koyup temettümü alacağım demişsin ya o kısma katılmıyorum. 30.03.2011 de 20000 adet 1.32 den aldım. şuan 120000 adetteyim ancak hiç satamadım.Temettü öncesi satmak en mantıklısı.

5.  Alıntı Originally Posted by SGEZER Yazıyı Oku
    Genel kurul tarihi ve temettü miktarı açıklanmasına bir hafta 10 gün gibi bir zaman kaldı kavgaya gerek yok. Gideceği yer Maksimum 1.03 vereceği Temettü Maksimum 15 kuruş.Temettü öncesi satmak en mantıklısı.Nasılsa temettü sonrası oldukça aşağılardan alım fırsatı veriyor.
    Temettu öncesi satmak banada mantıklı geliyor.
    Ancak şöyle bir durum var.
    Hisselerimin %50 si bir yılı doldurmadı bu durumda %10 kazanç vergisi kesiliyor.
    Bunuda hesaba katarsak yarısını satmayı düşünüyorum.
    Yerine ne zaman koyarım.?
    2018 ekimden sonra.
    Bu arada bu nakitle 8 ay her çiçekten bal toplamaya devam.

HTC Desire 816 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Bu arada sn.Calvin
    hakara makara temettuye kadar bize güzel bir,
    "Güldür güldür show" programı sunduğun için teşekkürler.
    Canımız sıkılmadı en azından sayendede enaz 3-5 krs fazladan kazandiracagin için müsterih olabilirsin.

7.  Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
    Bu arada sn.Calvin
    hakara makara temettuye kadar bize güzel bir,
    "Güldür güldür show" programı sunduğun için teşekkürler.
    Canımız sıkılmadı en azından sayendede enaz 3-5 krs fazladan kazandiracagin için müsterih olabilirsin.

eğlendiyseniz ne mutlu bana ama kapalı gişe oynıyan bu Show öyle bedeva olmaz herşeyin bedeli var çıkın bakalım 100 er iş yat bir nominal değerden

8.  Alıntı Originally Posted by SGEZER Yazıyı Oku
    Sayın Kalvin doğru yoldasın Ancak Yerine koyup temettümü alacağım demişsin ya o kısma katılmıyorum. 30.03.2011 de 20000 adet 1.32 den aldım. şuan 120000 adetteyim ancak hiç satamadım.Temettü öncesi satmak en mantıklısı.
    anlamadığım 1,32 den nasıl aldınız bu tip bir kâğıdı heralde acemiliğinize geldi.şimdiye kadar işyatta gördüğüm en zararda insan olmalısınız.birde burdakiler işyatta zarar eden kimse yok diyorlardı

Sayfa 215/930 İlkİlk ... 115165205213214215216217225265315715 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •