Sayfa 215/606 İlkİlk ... 115165205213214215216217225265315 ... SonSon
Arama sonucu : 4845 madde; 1,713 - 1,720 arası.

Konu: JANTS - Jantsa Jant Sanayi

1. dandanakan hocam link açılmadı ama...
    Tokezlemeyen halim olmaz, tecrübe edinmeyen hakim olmaz. Hadis-i Şerif.

2. şimdi oldu..teşekkürler
    Tokezlemeyen halim olmaz, tecrübe edinmeyen hakim olmaz. Hadis-i Şerif.

3.  Alıntı Originally Posted by mkaragoz Yazıyı Oku
    hisse kayıtlı sermaye sisteminde. 2 kere 5 yıl aldılar. ilk 5 yıl 2016 da doldu. tekrar 5 yıl aldılar bu sürede 2021 sonunda dolacak. sermaye tavanı 150 milyon. bu mutlaka 2021 sonuna kadar sermaye artıracak demek değildir. keza kartonsan üçüncü 5 yılını aldı. ytd.
    Sözünü ettiğim kayıtlı sermaye tavanı değildi , % 350 bedelsiz den söz etmiştim .Zaten mevcut kayıtlı sermaye tavanı da söz konusu artışa bir engel de değil halen .Neden bu konuya girdiniz anlayamadım.

4. 2 günlük tavan serisinden sonra alakalı alakasız kişiler doluşmuştu buraya , utanmasam iyi oldu bugünkü çözülme diycem yani ..Gidin başka senetlerinizi ilgili sayfalarda yorumlayın ..
    Halay çekmeler , abuk sabuk yazılar ...
    özellikle dünkü tavanı yaparken ,yazıp yazıp durdum anlamı nedir diye ..2013 sonundaki sermaye artışı kararınından tutunda bilanço beklentisine kadar . Fakat kimse katılım gösterip de yorum yazmadı. Kazanırken böyledir bu işler ! Oturup izlenir . Halbuki ben tehlikeli gördüğüm için neden aramaya çalıştım.Jantsa nın da sayfası diğerleri gibi ,bilgi- endişe vs paylaşımı yok . Kağıdı geberttiler mi oturun başına grafikler verin ,ne zaman tekrar yükselir diye işkembeden sallayın .
    Bana gelince bugün 152-153 lerde uzun süre sallanınca çekindim ve 152.40 den verdim allah bereket versin . 145 e gelir tekrar alırım dedim .Daha sonra baktım tavan oldu , allah kahretsin dedim yanlış tespit yapmışım . Kapanışa doğru baktım inanamadım ! ve 129.50 den 1 dk kala aldım yine ..
    Tecrübelerim şunu diyor ki , hikayesiz - zamansız - hızlı yükselişlerden korkacaksın!! Teknik çalışmama gelince , 124.20 de desteği var,kırarsa 119.50 . Ama en baba desteği 114.20 .O kadar gerileyeceğini düşünmüyorum ama kötü senaryolar bunlar .. Olmadı 1 ay bekletir , zaten göze aldım alırken bunu ..
    Hayırlı kazançlar olsun .. YTD

Hissenin yaptığı hareket squat.

6. West by west güzel özetlemişsin

7. 2 gün öncede kapanışda grafiği koymuştum kanal direncinin üzerinde kalıcı olursa yeni bir trend açar . dün direncin üzerine çıktı ve geri geldi . yatırım tavsiyesi değildir

8.  Alıntı Originally Posted by tatardemir Yazıyı Oku
    Arkadaşlar geçmişte ellerine yüzlerine bulaştırdıkları bir bedelsiz süreci olmuştu....!!!

Ayrıca jantsa da borsaya girdiği 2012 yılından beri hiç sermaye artışı yapmadı...!!!

Kentin bedelsiz hareketinden sonra BEDELSİZ ÇILGINLIĞI tekrar başladı hisselerde.Önümüzdeki dönemde BEDELSİZ POTANSİYELİ taşıyan hisseler gözde olmaya devam edecektir....!!!

Ayrıca Jantsa artan döviz ile birlite kar marjını artıracak.Benim bildiğim EURO nun dolara karşı değer kazanması da JANTSA nın karlılığını artırıyor biliyorum....!!!!

BFREN ve FMİZP ye göre f/k oranı çok düşük JANTSA NIN.Buradan da bir ARTISI daha var JANTS nın....!!!

Biraz da çorbada tuzumuz olması açısından yazmış olayım dedim....!!!!
    reis iki yerde tavanım bozuldu, verilmiş sadakam varmış ki üçüncüye gelmediniz.. drone sürüsü gibi geliyorsunuz.. biraz sessiz sedasız gelin da..

Sayfa 215/606 İlkİlk ... 115165205213214215216217225265315 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •