Sayfa 216/983 İlkİlk ... 116166206214215216217218226266316716 ... SonSon
Arama sonucu : 7857 madde; 1,721 - 1,728 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

1. Ihhh ıhhhh
    İttirin azıcık

2. Şimdilik buralar zirve olacak gibi duruyor. Biraz silkeleme lazım. 60'lardan buralara geldik.
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir!..

3. 10 Ekim den bugüne

4. Herkes satmış citi almış ikinciden uzak ara önde hemde

5.  Alıntı Originally Posted by Plasman Yazıyı Oku
    Şimdilik buralar zirve olacak gibi duruyor. Biraz silkeleme lazım. 60'lardan buralara geldik.
    120 yi geçemezse geri kayabilir.

Asla yatırım tavsiyesi değildir.

6. Şu ana kadarki düşüş hep tankla ilgiliydi büyük hayal kırıklığıydı, son yükseliş tank psikolojisinden çıkıp koca firmanın diğer siparişlerine ve gelen karlara bağlıydı yani düşmesi için bir neden yok, herşey olumlu. Bıkmış ky kaçıyor babalar alıyor bunlar silkeleme operasyonları daha yolu uzun, ky den malı alan babalar asıl bundan sonra kar edecek diye yorumluyorum..

7.  Alıntı Originally Posted by ByEA Yazıyı Oku
    Şu ana kadarki düşüş hep tankla ilgiliydi büyük hayal kırıklığıydı, son yükseliş tank psikolojisinden çıkıp koca firmanın diğer siparişlerine ve gelen karlara bağlıydı yani düşmesi için bir neden yok, herşey olumlu. Bıkmış ky kaçıyor babalar alıyor bunlar silkeleme operasyonları daha yolu uzun, ky den malı alan babalar asıl bundan sonra kar edecek diye yorumluyorum..
    Ağustos dibinden itibaren neredeyse %100 artış gösterdi. Kısa vadede dinlenme/düzeltme olabilir diye düşünsem de orta-uzun vadede fikriniza katılıyorum. Artık tank psikolojisi bitti. Ne beklentisi kaldı, ne hayal kırıklığı.... Şimdi önümüze bakacağız, inşallah yeni haberler, gelişmeler, siparişlerle hisseye de yeni heyecan gelir. Eski tarihi zirvelerin üzerinde yeni rakamlar konuşuruz burada.

8.  Alıntı Originally Posted by byea Yazıyı Oku
    şu ana kadarki düşüş hep tankla ilgiliydi büyük hayal kırıklığıydı, son yükseliş tank psikolojisinden çıkıp koca firmanın diğer siparişlerine ve gelen karlara bağlıydı yani düşmesi için bir neden yok, herşey olumlu. Bıkmış ky kaçıyor babalar alıyor bunlar silkeleme operasyonları daha yolu uzun, ky den malı alan babalar asıl bundan sonra kar edecek diye yorumluyorum..
     Alıntı Originally Posted by ironarm Yazıyı Oku
    ağustos dibinden itibaren neredeyse %100 artış gösterdi. Kısa vadede dinlenme/düzeltme olabilir diye düşünsem de orta-uzun vadede fikriniza katılıyorum. Artık tank psikolojisi bitti. Ne beklentisi kaldı, ne hayal kırıklığı.... şimdi önümüze bakacağız, inşallah yeni haberler, gelişmeler, siparişlerle hisseye de yeni heyecan gelir. Eski tarihi zirvelerin üzerinde yeni rakamlar konuşuruz burada.
    nisanda net lot başına 2.6 temettüde az bir rakam değil .. Portföydeki maliyetten de 2.6 oranında düşüş olacağı için hisseye extra olumlu bir etkisi olabilir...dediğiniz düzeltme ve geri gelmesi
    için .. Endeksde de eksi olsa bile sağlam durması .. Daha da ağır ağır yukarı tırmanmaya devam edebilir gibi bir hava veriyor...neticede hissenin adı .. - OTOKAR -

Sayfa 216/983 İlkİlk ... 116166206214215216217218226266316716 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •