Sayfa 216/953 İlkİlk ... 116166206214215216217218226266316716 ... SonSon
Arama sonucu : 7620 madde; 1,721 - 1,728 arası.

Konu: TSKB - T. Sınai Kalkınma Bankası

1. Twitter'a yazdığımı buraya da kopyalayayım:
    Papaz bırakılmaz. Atilla davası var bir tane daha; onun bitmesi beklenip anlaşma uyarınca (2 ülke arasında böyle bir anlaşma var) hem papaz hem Atilla'nın kalan cezalarını ülkelerinde çekmelerine karar verilir. Bu şekilde tam da ABD seçimleri arifesine denk getirilir, Trump da karizmayı çizdirmemiş olur.
    Ha rahip bırakılmayınca dolar kalkar hisseler düşer diyenlere de ne mi olur? Söyleyeyim: 2017 Mayıs'ta THYAO kol gibi bilanço açıkladığında 6 TL'den satanlara ne olduysa o olur.
    Sesli düşünüyorum. Herkesin kararı kendine.
    Veren de alan da O'dur.

2. Vallaha alan yüklü miktarda almaya başladı. Bi pohluk seziyorum haberiniz olsun. Dikkatli olun, paranız varsa kendi kararınızı kendiniz verin burada kimseyi etkilemek istemiyorum. Sanki bu klknma kadar olmasa da bir şey olacak gibi hissi var. Kesinlikle ytd...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Evet, bugün dikat edeceğimiz yirmi günlük hareketli ortalaması olan 0.83 ve üzerinde kapanış yapması olacaktır. Alçalan takoz formasyonu sürecine girmek üzere olduğunu düşündüğümüz hissenin kıssa pozotif göstergelerinin teyidi ve tepkisel yükelişlerin satış fırsatına çevrilp çevrilmiyeceğini gözlemlemek şartı ile tut pozisyonun geçerliliği halen devam ettiği tahmininin ıspat edilmesi ve gerçek fiyatın oluşması açısından gerekliliğinin önemi hususunna dikat etmenizi istiyorum. Bu nedenle şimdilik tut ve sakın satma bozisyonunu koru hedefe odaklan analizine sadık kalınması gerekliliğine inanıyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by Abdülselamtaktak Yazıyı Oku
    tut pozisyonun geçerliliği halen devam ettiği tahmininin ıspat edilmesi ve gerçek fiyatın oluşması açısından gerekliliğinin önemi hususunna dikat etmenizi istiyorum.
    Bu nasıl bir cümledir? ))
    Veren de alan da O'dur.

5.  Alıntı Originally Posted by Dentist Yazıyı Oku
    Mahkeme tutanağı... kardeşimiz TSKB nin elde bulundurulmasının olasılıklarını anlatmış. Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by Dentist Yazıyı Oku
    Tut tahminimizin neden tut olduğunu biz kesin biliyoruz. Bilmiyenler için bildiğimiz gerçeğin yani kesin gerçeğin gerçekleşmesi ispat edilmesi demektir.Hissenin bu fiyatları hak etmediğini de bildiğimizden veya düşündüğümüzden, gerçek fiyatının oluşması gerekir ve bu gereklilik anlamıyanlara kanıt açısından önemlidir. Kısaca özetler isek cümlemin özeti budur. Saygılar efendim.

7. Dolar ve avro gevşemeye başladı. Ytd

8.  Alıntı Originally Posted by Abdülselamtaktak Yazıyı Oku
    Tut tahminimizin neden tut olduğunu biz kesin biliyoruz. Bilmiyenler için bildiğimiz gerçeğin yani kesin gerçeğin gerçekleşmesi ispat edilmesi demektir.Hissenin bu fiyatları hak etmediğini de bildiğimizden veya düşündüğümüzden, gerçek fiyatının oluşması gerekir ve bu gereklilik anlamıyanlara kanıt açısından önemlidir. Kısaca özetler isek cümlemin özeti budur. Saygılar efendim.
    Hocam meslek ne sizin?
    Ya avukat ya psikolog diye tahmin ediyorum doğru mu?
    Veren de alan da O'dur.

Sayfa 216/953 İlkİlk ... 116166206214215216217218226266316716 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •