Sayfa 216/457 İlkİlk ... 116166206214215216217218226266316 ... SonSon
Arama sonucu : 3653 madde; 1,721 - 1,728 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1. beklentileri önemli bir eşiğe giriyor kocaerin...mantık olarak baktığımda artık yeni zirveler yapması gerekiyor...temenni ediyorum ki bunu başarsın...normalde bu beklentiler daha düşük sermayeli ve başka bir sektörde olsaydı belki de şimdiki fiyatını çoktan 4-5 e katlardı....ama kocaer hala demir çelik sektörünün imajını taşıyor...gerçekte ise mühendislik firmalarına daha yakın...yine sermayesi orta çaplıdır ...son zamanlarda bir çok yatırımcı milyoner oldu artık bu sermaye de hisseyi yukarı taşımak için sorun olmamalı...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by Eagle24 Yazıyı Oku
    Kcaer günlük grafik güncel görünümü..

Grafikte sıkışma var.Bu hafta karar verip bir yöne sert kırılım gelebilir..Macd pozitif,Fiyat Fibo 0.236 desteginde ve duzeltmede hacimdeki görünüm olumlu.Önemli destek 31.40

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..
    Hafta sonu grafikte belirttiğim sıkışma ve sert kırılım pozitif yönde güzel bir hacimle gerçekleşti maşallah..

Bir fake gelmezse artık önemli desteği 33.8x..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

3. Sırada tepe kırılımı var, bakalım kırabilecek mi, iştahlı görünüyor.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

4.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Sırada tepe kırılımı var, bakalım kırabilecek mi, iştahlı görünüyor.
    Eski üstadlar burdaymis biz de yerimizi alalım Binho mu Kcaer mi dedik , bunu seçtik. İnşallah daha çok kazanan biz oluruz

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    beklentileri önemli bir eşiğe giriyor kocaerin...mantık olarak baktığımda artık yeni zirveler yapması gerekiyor...temenni ediyorum ki bunu başarsın...normalde bu beklentiler daha düşük sermayeli ve başka bir sektörde olsaydı belki de şimdiki fiyatını çoktan 4-5 e katlardı....ama kocaer hala demir çelik sektörünün imajını taşıyor...gerçekte ise mühendislik firmalarına daha yakın...yine sermayesi orta çaplıdır ...son zamanlarda bir çok yatırımcı milyoner oldu artık bu sermaye de hisseyi yukarı taşımak için sorun olmamalı...
    Abi ciddi şekilde sizden özür diliyorum. Bol kazançlar dilerim

Güven ve istikrar önemli. Bu şirkete yatırım yapan kişilerin sabırlı olması gerekiyor.

7. Tek sorun daha önce de yazılmış demir çelik sektörü muhabbeti... Ayağımız da uğursuz geldi

8. sabah 35.20 den küreledik gitti.34 lerden yerine koyarım.2025 ortalarına doğru jes devreye girene kadar sat-al sat- al,gerisi hikaye ,tahta yapıcısı,şirket üst düzey yönetimininin tersine bildigin 5. sınıf ayakçı ..maliyetimi sat alla 14 e kadar indirdim..ytd..

Sayfa 216/457 İlkİlk ... 116166206214215216217218226266316 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •