Sayfa 218/578 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318 ... SonSon
Arama sonucu : 4619 madde; 1,737 - 1,744 arası.

Konu: OSTIM - Ostim Endüstriyal

1. Alıcısı yok, yükselecek dedikoduları ile talep toplanıyor. Yükseldikçe elden çıkaracak büyük oyuncular var diye sesli düşünüyorum, çünki küçük yatırımcıya böyle göstere göstere para kazandırmazlar. Balıklama dalmamakta yada çok yüksek hayaller kurmamakta yarar var, kar cebe yakışır. Yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by Siyah Yazıyı Oku
    Alıcısı yok, yükselecek dedikoduları ile talep toplanıyor. Yükseldikçe elden çıkaracak büyük oyuncular var diye sesli düşünüyorum, çünki küçük yatırımcıya böyle göstere göstere para kazandırmazlar. Balıklama dalmamakta yada çok yüksek hayaller kurmamakta yarar var, kar cebe yakışır. Yatırım tavsiyesi değildir.
    Bu dedikodular nerede yapılıyor sn. Siyah..? Cidden bilmiyorum.. Burada yorum yapıp, paylaşımda bulunan arkadaşlarsa kastınız, toplasanız 3-5 kişiyi geçmez.. Böyle talep toplama olmaz.. Takas dağılımına bakarsanız da ana oyuncular stabil ya da artıda.. Diğerleri sadece maşa..
    Ytd..

TURKCELL T70 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Siyah Yazıyı Oku
    Alıcısı yok, yükselecek dedikoduları ile talep toplanıyor. Yükseldikçe elden çıkaracak büyük oyuncular var diye sesli düşünüyorum, çünki küçük yatırımcıya böyle göstere göstere para kazandırmazlar. Balıklama dalmamakta yada çok yüksek hayaller kurmamakta yarar var, kar cebe yakışır. Yatırım tavsiyesi değildir.
    Bu formda talep toplansa maksimum 100000 adet olur. Eğer bu hisse senedinde gurup var ise Talebi 2 tl ve üstünde toplar. Bunun da yöntemi fiyatdır. Küçük yatırımcı hiçbirzaman ucuz kağıt almaz. Pahalı kağıda gözü kapalı girer.

4. Birde şöyle bakınca takasın çoğu deniz yatırımda. Büyük ihtimalle oradaki hisse senetleri Ostimin küçük ortakları. Borsaya Yeni Kote olan hisse senetleri Deniz Yatırımın Takasında gözüküyor. Tam olarak bilmiyorum ama hisse senedinin halka arzını Deniz yaptı. O yüzden yeni kote olan hisse senetleri Denize gidiyor. Büyük bir oyuncu bu hisse senedine girse o ufak yatırımcıdan organize şekilde acaba koç lot satış emri gelir. Bence çok az. İttifak ve Adese den biliyorum. Ufakların hiçbirisinin borsanın varlığından bile haberi yoktur. Hasbel kader zamamnında reel olarak Güç birliği olsun diye alınan hisse senetleridir ve evladiyeliktir. Birileri kafaya koydu ise Bu hisse senedinin ne temeline bakar, Ne tekniğine. Az koyup çok almaları içten bile değil. Bizler gibi ufak yatırımcı bekleyip görecek.

5. boğalar sahaya inmeye başladı..ayılar alanı Terkediyor.ikinci sean 1.56 geçildiğinde. Ayıdan eser kalmayacak.

6. 5 dakikalık grafikte kulplu çanak gözüküyor hayırlısı..

LG-H860 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. kısada düşüşlerin sona erdiği onay için 1.56 kalkması bekleniyor.
    Son düzenleme : emektar; 12-03-2018 saat: 15:47.

8. Sermaye Artırımından Elde Edilen Fonun Kullanımına İlişkin Rapor

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/667743

Sayfa 218/578 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •