Sayfa 218/1000 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318718 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 1,737 - 1,744 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VII

1.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Atıyorum adam berber, lokantacı, kahveci v.s. başkaca bir geliri yoksa, buna ne kadar dayanabilir insanlar, ayrıca işsiz kalanlar da vardır mutlaka.
    Dediğiniz özelliklere uyan büfeci bir arkadaşım var,25 gün işyerini kapadı,babası 1800 tl emekli maaşıyla destek olmaya çalıştı,evli bir çocuk babası bu arkadaş,biz biraz destek olmaya çalıştık,bu hafta başı tekrar açtı,çünkü arayan soran yok,e-devlet üzerinden bu en son verilecek 1000 tl yede benim zorumla başvurdu,bulunduğum küçük ilçede bu durumda çok sıkıntılı insan var,ptt önündeki sıraya bakıyorum,Devletin verdiği ilk bin tl yardımı alanların tamamı bu seferde e-devlet şifresi almak için sırada,umarım asalaklar değilde gerçekten ihtiyacı olanlar alır bu son dağıtılacak bin tl yi......

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Sizin tuz aşırı kuru galiba, neyi sineye çekebilir parasız insan?
    Ben de sineye çekebilen dedim, çekemeyeni yazmaya elim varmamıştı.

Yazabilsem, "çekemeyen en son telefonunu rehin bırakıp benzin alır" yazacaktım.

3.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Tengri isimli biri, buraya da çok yazardı.
    Kasparov un manken arkadaşı hatırladım teşekkür ederim....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,758
    Selim bey, bu arkadaş Ermenice geydiriyor galiba size?
    google translate var, yüzük pahalı...
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    19,758
    Tengri isimli biri, buraya da çok yazardı.
    severdim kendisini, iyi biri idi benim gönlümde,

kim attıysa artık, iki elim yakasında...

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    google translate var, yüzük pahalı...
    Türkçe dururkene Ermenice yazıp, koskoca yöneticiyi meşgul etmekten sepetleseniz bu arkadaşı!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    19,758
    Türkçe dururkene Ermenice yazıp, koskoca yöneticiyi meşgul etmekten sepetleseniz bu arkadaşı!

bu gün kol gibi,

atacak adam arıyorum zaten..

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    severdim kendisini, iyi biri idi benim gönlümde,

kim attıysa artık, iki elim yakasında...
    O atan kişi sizi çok sever ve sayar, o çatlaklan aynı kefeye koydunuz yuh size!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 218/1000 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318718 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •