Sayfa 218/401 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318 ... SonSon
Arama sonucu : 3208 madde; 1,737 - 1,744 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1. tepeyi kırmak için KAP hazırlığımı var acaba..

bakacaz..görecez..

tabi bence

2.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    tepeyi kırmak için KAP hazırlığımı var acaba..

bakacaz..görecez..

tabi bence
    Teknikçiler de kırılımı bekliyor galiba onun için kolay kolay geçirtmeyecek gibi, bir haber falan gelirse ancak.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3. bence buraya binbir zahmet ile getirmiş iken vede ısrarla düşmemesine bakarak ben eski zirvemiz olan 36,22 nin aşılacağını düşünüyorum..önceki çıkışlarda düzeltme o kadar hızlı yaşandı ki satış fırsatı bile vermedi...oysa bu gün göz göre göre çıkıyor ve şu anda fiyatı 35,40 a ulaşmış durumda..

beklentilerini de göz önüne aldığımızda ve davranışları ile birlikte değerlendirdiğimde yeni zirveler benim açımdan kaçınılmaz görünüyor...

önceki haftalarda fırsat görürsem trade yapacam demiştim..hala da trade etmedim...yine fırsat görürsem trade yapmayı ,yukarıdan satıp aşağıdan alarak maliyetimi düşürmek isterim...ama gün geçtikçe heyecanlı günlerin yaklaşmakta olduğunu düşündüğümde de bir yandan da trade yapmaya korkuyorum...yakından izlemeye devam...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. bir hisseye aylarca emek verip ,sabır dönemini bitirmeye başlayıp tam da meyve yeme vakitleri gelmişken açıkçası trade macerasına girmek beni korkutuyor....suudi arabistandaki proje ile ilgili bir sipariş kapı bizi çıldırtır ve bu potansiyel her an var...yine jes ile ilgili de güzel kap haberleri düşebilir...diğer olumlu beklentilerimi toplu bir şekilde iki gün önce paylaşmış idim..sabır döneminde yapmadığım tradeyi bu güzel günlerde yapmak ne kadar mantıklı ?? ben hala kararsızım...trade fırsatı görürsem yapayım mı ?? yoksa nasıl olsa bu güne kadar yapmadım bundan sonra da böyle mi devam edeyim mi ?? gerçekten zor karar...trade yapıp da başarılı olanları ben tebrik ediyorum..gerçekten de cesaretlerine hayranım...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. Kboru gibi olsun yeter

6. https://www.tradingview.com/x/eHGMhTCK/

günlük

zirveyi kırarsak önümüzde asıl direnç bence yükselen kanalın üst bantı olur..

o bantında üzerine çıktıda kaldımı..önümüz harran ovası gibi açılacaktır diye düşünüyorum..

tabi bence..

7.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Kboru gibi olsun yeter
    bu hisse öyle hafif bir hisse değil dostum...görüyorsun işte bu hissenin ağır abileri var...onlar müsade etmez... ama istikrarlı ve de güzel bir çıkış ivmesini temenni ediyorum ve o şekilde de bekliyorum...yeter ki suudi arabistandan güzel bir haber gelsin..

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bu hisse öyle hafif bir hisse değil dostum...görüyorsun işte bu hissenin ağır abileri var...onlar müsade etmez... ama istikrarlı ve de güzel bir çıkış ivmesini temenni ediyorum ve o şekilde de bekliyorum...yeter ki suudi arabistandan güzel bir haber gelsin..
    Siz varsaniz umut vardır)

Sayfa 218/401 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •