Sayfa 219/363 İlkİlk ... 119169209217218219220221229269319 ... SonSon
Arama sonucu : 2902 madde; 1,745 - 1,752 arası.

Konu: GARFA - Garanti Faktoring

1.  Alıntı Originally Posted by ISIKLAR Yazıyı Oku
    Allah a şükür.70milyon batıracağını bilemezdik garfanın.Şükürler olsun Aselsan denk geldi.Hemen garfaları satıp Aselsan aldım.70 milyonunun ne olacağı belli olmayan bir tahtadan iş alan güçlü bir şirkete geçmekle çok doğru karar verdim.
    bu üyeye tekrar dikkat çekiyorum. site yönetimi de lütfen bu üyenin bu KASITLI mesajlarını bir incelesin, şirketin 70 milyon tl batırdığı falan yok, bunu mevzuatı buraya ekleyerek de koydum ortaya. hala bu ısrarına devam ederek tahtadaki art niyetli hareketlere destek oluyor.

2.  Alıntı Originally Posted by teft34 Yazıyı Oku
    bu IŞIKLAR nickli üyeye biriniz bir sorun bakalım, 25 nisan tarihinde " 4 TL maliyetle bekliyorum" dediği GARFA ları Cuma günü satıp ASELSAN alarak 4 - 2,35 = 1,65 tl yani % 40 zararı nasıl kapatmış : )) aselsanı tezgah altı karaborsa dan çok uyguna mı almış : ) ya da garfaları tahtanın speğine 3.60 dan falan mı satmış : )
    Teft Bey işte benim de aklıma bu takıldı çok yukarılardan satması lazım ki zarar çıksın yani matematik olarak mümkün değil gibi sanki, bilemiyorum

3.  Alıntı Originally Posted by teft34 Yazıyı Oku
    bu IŞIKLAR nickli üyeye biriniz bir sorun bakalım, 25 nisan tarihinde " 4 TL maliyetle bekliyorum" dediği GARFA ları Cuma günü satıp ASELSAN alarak 4 - 2,35 = 1,65 tl yani % 40 zararı nasıl kapatmış : )) aselsanı tezgah altı karaborsa dan çok uyguna mı almış : ) ya da garfaları tahtanın speğine 3.60 dan falan mı satmış : )
    4lira dan alacak gibi duruyor muyum

4.  Alıntı Originally Posted by busecan Yazıyı Oku
    Evet ama benim tüm param bunda olduğu için zararı kapatmam mümkün değildi, olsaydı 5 sn durmazdım, ne diyelim Allah kurtardı sizi.
    burda iyi bir açıklama gelmezse bu fiyatlar çok pahalı kalır.Dikkat edin.

5.  Alıntı Originally Posted by ISIKLAR Yazıyı Oku
    burda iyi bir açıklama gelmezse bu fiyatlar çok pahalı kalır.Dikkat edin.
    Valla kurbanlık koyun gibi bekliyorum, birşey de yapamıyorum, zarar çok büyük bende, bana göre çok fazla bu zarar.

6. tahtada tüm bu spek ile gidicek tahtalardaki operasyon öncesi mal bekleme modu çok açık seçik bir şekilde ortada. şu anda 2.35 den tost olanları alıyorlar. 2.35 e satışa getirip 2.36 daki kendi 30 bin lot satışlarının baskısı ile mal almaya çalışıyorlar, arada bir de 2.35 alışa getirip "hadi bu sefer vereyim" dedirtmenin peşindeler. an itibarı ile 2.35 de 17.500 lot alıcı bekliyor. bir altında 43.000lot alıcı da 2.34 de..bu IŞIKLAR ın sattım dediği günü ben inceledim, iş yatırım 10 bin lot civarı satmış,başka bir satış gözükmüyorikalanlar cep to cep. 10 bin lot altı bir malsa elindeki zaten satsa ne alsa ne. kaldı ki % 40 zararla sattıgın bir malın zararını aselsanda güya 25 den alarak bugun 27.40 da iken nasıl kapatıyosun..Allah için bu tarz üyelerin daha fazla algı yaratıp forumdan istifade edenlere zarar vermelerine sebep olmayın.

7.  Alıntı Originally Posted by ISIKLAR Yazıyı Oku
    4lira dan alacak gibi duruyor muyum
    o zaman YALAN konuşuyorsun IŞIKLAR. 25 04 2018 de 4 lira maliyetle beklediğini yazmışsın foruma. senin gibi uyelerle ben tek bir mesaj yazışmam muhtap olmam da, hakikaten bu BUSECAN gibi üyelere yazık ediyorsun, onun için açıklamadan duramadım.

8.  Alıntı Originally Posted by busecan Yazıyı Oku
    Valla kurbanlık koyun gibi bekliyorum, birşey de yapamıyorum, zarar çok büyük bende, bana göre çok fazla bu zarar.
    işte daha kötü haber gelirse zararınız çok büyür.tabii riskli bir durum.Size durumu özelden yazmıştım.inşallah iyi olur da kapatırsınız.

Sayfa 219/363 İlkİlk ... 119169209217218219220221229269319 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •