Onemli Gunler Banner
Sayfa 219/853 İlkİlk ... 119169209217218219220221229269319719 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 1,745 - 1,752 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1. bi pasta göremez miyiz
    "corleoneler asla unutmaz"

2. Bu marş böyle söylenmezdi ,Gönül böyle gücenmezdi.
    Sevda böyle tükenmezdi ,Bir ki üç dört, bir ki üç dört.

3. Genelde bu kağıt son satte çöker. 3 ü geçemedi ya 2,90 o dener artık.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Anele ye kaçanlar ...

5. https://i.hizliresim.com/5GRJqR.jpg .günlük par altında olduğu için almıyorum üstüne atmalı

6. bist ve mipaz için zor bir hafta oldu.mipaz bugün yukarı gitme isteğini gösterdi ve kritik 2,89 seviyesi üzerinden artı bir kapanış yaptı.dünkü 2,73 hareketinde bulduğu güçlü destek, artan alım iştahıyla bugünde devam etti.haftaya artık 3,01 seviyesi kritik.geçilirse yeni zirvelerden bahsetmeye başlarız.tam 0,68'den bu yana nice dirençleri parçalayarak gelen mipaz'ı güçlü hikayesi eşliğinde haftaya yeni zirvelerde görmeyi umuyorum.bunu yapabilecek güçte olduğunu uzun soluklu hareketiyle gösterdi.saygılar selamlar herkese iyi bir hafta sonu diliyorum.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

7. gunluk pasta rıca etsek..

8. İhlas neden Doğana yükleniyor anlamadim.İster istemez hisseleri olumsuz etkiliyor.Sonucta 15 temmuz sürecinde doğan grubu ve cnnturkun tavrı ortada,vatanim dedi baska bisey demedi.Valla ihladin derdini anlamadim.Versinler mipazin tarlasini ihlasa sorun cozuldun.

Sayfa 219/853 İlkİlk ... 119169209217218219220221229269319719 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •