Sayfa 219/952 İlkİlk ... 119169209217218219220221229269319719 ... SonSon
Arama sonucu : 7616 madde; 1,745 - 1,752 arası.

Konu: TSKB - T. Sınai Kalkınma Bankası

1. Formasyonda bir bozulmanın olmadığına kanaat getirerek düşüncemiz 0.78 desteğinin çalışacağı ve bu noktadan itibaren tepkinin geleceği yönündedir. Bu amaçla hareketli ortalamaların altında seyir eden hissenin bankacılık sektöründe meydana gelebilecek olumlu ileştirmelerin ve yasal düzenlemelerin ilerideki sürecte hissenin olumlu manada ayrışacağını düşünmekle beraber 0.78 desteğinin önemi ve kırılmaması gerektiği hususunu önemle vurgulamak istiyorum. Konjoktürel alanda meydana gelmesi mühtemel risklerin de göz önünde bulundurulması şartı ile, muhtemel düşüşlerin hissede alım fırsatı da vereceğini belirtmekle beraber orta vadede senedin hak ettiği düzeye gelebileceğinide düşüncemizin ihtimali dahilinde gerçekleşe bileceği potansiyelinin hala geçerliliğini koruduğu hususunda bir yanılgı veya şüpheye yer vermiyecek kadar emin olduğumuzu düşünmekteyiz. Genel görüşümüz senette kal ve arkana yaslan düşüncesidir. Herkese bol kazançlar. Ben deniz Abdülselam Takatak.

2.  Alıntı Originally Posted by sertçetin Yazıyı Oku
    Şerefsiz ki hemde kralı. Klknma yine tavan. Bir hisse her gün satış yiyerek nasıl tavan oluyor. Buna kimse dur demiyor anlamıyorum. 6.45 den şu an 60 bin tl. Ytd. Yazık günah ya.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Gücü vardır kaldırıyor işte. Pimi çekili el bombası. Kimin elinde patlarsa artık.
    Asıl mesele TSKB. İkisi de banka ikisi de kalkınma bankası. Hiç mi etkilenmezsin be ********.
    Sporlara bak mesela biri Avrupa'da galip gelse hepsi etkilenir az çok.
    Bir kanun çıksa, kalkınma bankalarına bir avantaj verilse bu sığır da etkilenecek ama dedik ya başındaki ********.
    YF, Oyak, A1, vs. kademeyi alıp aldığı anda aşağı veriyor. Her türlü ********lik mevcut.
    Bakın Garan, Halkb nasıl hemen dünkü düşüşe tepki veriyorlar. Çok hızlı da geri alırlar. Bir de bizimkine bakın "Çingene sümüğü gibi" yapıştığı yerde kalır ********!
    Bizim elimizdeki tek silah sabır ve zaman.
    Sesli düşünüyorum. Herkesin kararı kendine.
    Veren de alan da O'dur.

3. ikiside kalkınma bankası ne demek yahu...adalet ve kalkınma partisi .....kalkınma...

4.  Alıntı Originally Posted by Dentist Yazıyı Oku
    Zaten dün 6 milyon lot gömüşünden belliydi.
    Bunların alayı ********!
    Aha okudu yazdıklarımızı sanırım
    Devre kesti.
    Artık bi tavan yakışır.
    Sesli düşünüyorum. Herkesin kararı kendine.
    Veren de alan da O'dur.

5. Acilen 1 lira üzerine atmalı.

6. Kac gun dur tavan acaba ne oluyorsun diyen yok.
    %7 yapana dur bakalım ne ayaksın
    Kufur etmeknıstemıyorum

CLT-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Her hangi bir yatırım tavsıyesı değildir.. sesli düşünmemin klavye ye dokulmus halıdır.. Yalnız benı bağlar..

7.  Alıntı Originally Posted by Dentist Yazıyı Oku
    Aha okudu yazdıklarımızı sanırım
    Devre kesti.
    Artık bi tavan yakışır.
    Abicim klknma ya bir şey yok. TSKB devre kes böyle bir şey olamaz ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Beyler ne diyorsunuz yav

Açılış fiyatının yüzde 10 üzerine çıkarsa ve yüzde 10 altına inerse devre keser, neyin muhabbetini yapıyorsunuz

Sayfa 219/952 İlkİlk ... 119169209217218219220221229269319719 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •