Onemli Gunler Banner
Sayfa 219/654 İlkİlk ... 119169209217218219220221229269319 ... SonSon
Arama sonucu : 5225 madde; 1,745 - 1,752 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1.  Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    herkes durdonun mayıs 10 da iyi kar açıklayacağını düşünüyor da inşallah dediğiniz gibi olur
    ama muhasebecileri hesaba katmayı unutmayın
    muhasebeci önemli
    bu arada hayırlı kandiller
    Muhasebecisini tanimam ama tahta yapicisini iyi tanidim 23 bin lotla nerdeyse yuzde 3 dusurdu tebrik ederim kendisini...hissenin icine ediyor...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

2. ABD, Türk pilotlarının F-35 eğitim uçuşlarını durdurdu, teknik ekibin eğitimini askıya aldı.
    ABD'nin Türk pilotlarının F-35 eğitim uçuşlarını durdurduğu ve teknik ekibin eğitimini askıya aldığı belirtildi.

ABD Senatosu'ndaki Silahlı Kuvvetler Komitesi'nin yeni başkanı James Inhofe'nin ABD'nin Türk pilotlarının, şimdiye kadar Florida, Teksas ve Arizona'da gerçekleştirdiği F-35 eğitim uçuşlarını durdurduğunu ve teknik ekibin eğitimini askıya aldığını duyurduğu belirtildi.

​ABD Savunma Bakanlığı'ndan (Pentagon) dün yapılan açıklamada, "Türkiye'nin S-400 konusundaki net kararı göz önünde bulundurularak, Türkiye'nin F-35 operasyonel kapasitesiyle bağlantılı teslimat ve faaliyetler askıya alınmıştır. Bu önemli konuyla ilgili Türkiye ile diyaloğumuz devam etmektedir" denilmişti.

bir haber sitesinden aldığım haber budur...sanırım bu yüzden endeks eksiye geçti dolar da çok çıktı..bu haber henüz türk haber sitelerine düşmedi...ama büyük bir ihtimalle bu akşam veya yarın düşer..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. arakdaşlar bu patronun satış haberinden sonra bunun sehven olduğu şeklinde bir düzeltme yayınlanmış...eğer paylaşıldı ise ben topik de rastlamadım....belki benim gibi görmeyen vardır diye yazayım dedim...
    Sokrates der ki : “ Akıllı insanlar herkesten ve her şeyden öğrenirler...Sıradan insanlar sadece kendi deneyimlerinden öğrenirler. ..Cahiller ise zaten her şeyi bilirler..”

4.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    Muhasebecisini tanimam ama tahta yapicisini iyi tanidim 23 bin lotla nerdeyse yuzde 3 dusurdu tebrik ederim kendisini...hissenin icine ediyor...
    5'in altı şelale gibi uçurum
    ayvayı yedi hisse
    alan aklımı …...yim

5.  Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    5'in altı şelale gibi uçurum
    ayvayı yedi hisse
    alan aklımı …...yim
    panik yapmaya gerek yok...su akar yolunu bulur...ilk çeyrekte 10-15 milyon aralığındaki her türlü kar bizi uçurur...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6.  Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku
    arakdaşlar bu patronun satış haberinden sonra bunun sehven olduğu şeklinde bir düzeltme yayınlanmış...eğer paylaşıldı ise ben topik de rastlamadım....belki benim gibi görmeyen vardır diye yazayım dedim...
    Yanlisliklami sattim demiş yani anlamadim ...Sacma bi aciklama olmus dogruysa..
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

7. ilk açıklamayı şirket değik mkk yapmış....şirkette açıklama yaparak öyle bişey yok demiş anladığım kadarı ile
    Sokrates der ki : “ Akıllı insanlar herkesten ve her şeyden öğrenirler...Sıradan insanlar sadece kendi deneyimlerinden öğrenirler. ..Cahiller ise zaten her şeyi bilirler..”

8. zaten satış açıklamasında dikran bey ın payı yuzde 5 den yuzde 4 e dusmus gorunuyor...halbu kı payı yuzde 10 civarı...

Sayfa 219/654 İlkİlk ... 119169209217218219220221229269319 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •