Sayfa 22/890 İlkİlk ... 1220212223243272122522 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 169 - 176 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1. Hsbc, turkcell için fiyat hedefini 14.2 tl'den 14.8 tl'ye yükseltti

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    lice___istanbul
    Gönderi
    3,908

____________V_K____________

ülkemin yiğit evladı karamehmedimin bu kara günlerinde yanında olacağım.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    lice___istanbul
    Gönderi
    3,908
    HAFTALIK PARA GIRISI

HAFTALIK PARA CIKISI

HAFTALIK ALAN

HAFTALIK SATAN
    ____________V_K____________

Turkcell ve Huawei yerli üretim çalışmalarının yoğunlaştırılmasını da içeren anlaşma imzaladı

Turkcell ve Huawei, 5G teknolojileri geliştirme çalışmalarını derinleştirmek, 4.5G'de yerli üretim ve Türkiye'de ortak Ar-ge çalışmalarını yoğunlaştırmak amacıyla anlaşma imzaladı.
    Turkcell'den yapılan açıklamaya göre, yaklaşık iki sene önce yerli üretim, 4.5G ve 5G teknolojilerini geliştirmek amacıyla birlikte çalışmaya başlayan Turkcell ve Huawei Çin'de imzaladıkları anlaşma ile işbirliğinin kapsamını genişletme kararı aldı. Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın Çin'deki resmi temasları sırasında imzalanan anlaşma, yerli üretim, 4.5G ve 5G teknolojileri geliştirilmesi ve yenilikçi çözümler konusunda işbirliklerinin derinleştirilmesini amaçlıyor. Türkiye'deki ortak Ar-ge çalışmalarını artırmayı da hedefleyen anlaşma, iki şirketin Çin yuanı cinsinden ticaret yapmasına yönelik çalışmalara başlanılmasını da öngörüyor.
    Türkiye'de yerli teknoloji geliştirilmesi amacıyla ortak ekipler kurulmasını kararlaştıran iki şirket, "Nesnelerin İnterneti" ile ilgili standardizasyon çalışmalarını da birlikte yürütecek. Huawei Kıdemli Başkan Yardımcısı Tian Feng, dünyadaki ikinci büyük yazılım ve araştırma-geliştirme merkezlerini Türkiye'de kurduklarını belirterek, "Türkiye'de yatırımlarımızı artıracağız... Turkcell ile imzaladığımız mutabakat zaptı daha da derinleşen bir işbirliğine işaret ediyor. Turkcell'in önemli bir ortağı olarak, Türkiye bilişim sektörü ve Türkiye ekonomisine daha fazla katkıda bulunacak 5G ve akıllı şehir çalışmaları da dahil olmak üzere en yeni teknolojiyi, en son Ar-ge çıktılarını Türkiye'ye uygulamaya hazırız" dedi.
    YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgisi ve yorumlar Kişiseldir. Yatırım Tavsiyesi Değildir...

8-12 Mayıs net para çıkışı olan hisseler :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. Bgc partnersa göre Halka açıklık oranı artacak Tcell de Msci endeksine göre alınması gereken tutar 15 milyon dolar.Eğer 11,35 den alanlar satmazsa güzel ordino olabilir.

8. Temettu vericekmi arkdaslar bilgisi olan varmidir

,,,

Sayfa 22/890 İlkİlk ... 1220212223243272122522 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •