Sayfa 22/262 İlkİlk ... 1220212223243272122 ... SonSon
Arama sonucu : 2092 madde; 169 - 176 arası.

Konu: ARSAN - Arsan Tekstil

1. Dökülen Dökülmüştür umarım, Kalan sağlar bizimdir.

Yarın cuma, değişik şeyler bekliyorum/umuyorum

YTD.

Alıntı Originally Posted by TEKFAZ Yazıyı Oku
    Dökülen Dökülmüştür umarım, Kalan sağlar bizimdir.

Yarın cuma, değişik şeyler bekliyorum/umuyorum

YTD.
    aynı beklenti bendede var. yaşayıp göreceğiz.

3.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    aynı beklenti bendede var. yaşayıp göreceğiz.
    size söylediğim iş'teki eleman mal çıkıyordu. yaklaşık 350 bin ila 600 bin lot arası mal çıktı. adamı bezdirdiler . o da kaldıramayınca tahtayı yıkıp gitti. kaldıramayacağın işlerin altına girmemek lazım. kağıdın beklenti ve kalkmasına gelince gidişatı patron engelliyor zaten. bence kağıdın eylül ekime kadar hatta aralığa kadar unutulmasını istiyorlar. baskılamak ve unutlmasını saglamak istiyorlar. bence çok beklentili olmamak lazım kısada

Alıntı Originally Posted by ssk Yazıyı Oku
    size söylediğim iş'teki eleman mal çıkıyordu. yaklaşık 350 bin ila 600 bin lot arası mal çıktı. adamı bezdirdiler . o da kaldıramayınca tahtayı yıkıp gitti. kaldıramayacağın işlerin altına girmemek lazım. kağıdın beklenti ve kalkmasına gelince gidişatı patron engelliyor zaten. bence kağıdın eylül ekime kadar hatta aralığa kadar unutulmasını istiyorlar. baskılamak ve unutlmasını saglamak istiyorlar. bence çok beklentili olmamak lazım kısada
    Serdar Bilgili zaten bunlara hisseyle oynamayin alım satım işlerine girmeyin diye boşuna demiyordu. İşte yatırımcıların gözünde zaten itibarları yoktu, iyice beş para etmez, cimri, sinekten yağ çıkaran pozisyona düştüler. Allah, şahsında patron ve oğlunu iflah etmesin. Başka söylenecek söz yok.

GT-I9060 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,716
     Alıntı Originally Posted by intelijansiya Yazıyı Oku
    Bence de genel kurul tarihini 26 ağustos gibi yaklaşık 2 ay sonraki bir güne atmalarının bir nedeni olmalı ��
    bir de böyle bir açıklama yapacaksa yani kar dağıtımını yapmayacağını neden özellikle seans içinde bildiriyor?

bir nedeni olmalı..:) sanki hissenin düşmesi daha çok işlerine geliyor. (çok ufak hesaplar hatta sadaka peşindeler.)

haberi okuyan birçok yatırımcının temettü beklentisi varsa sona erdiği için hayal kırıklığıyla satışa sevketmiş olabilir.
    Kısaca 5,20 den 5,08 e geriye doğru gelişin bir sebebi de bu haberin seans içinde gelmesi olabilir.

Şahsen bu hissede temettü vermesi gibi bir beklentim olmadığı için hatta temettü dağıtmayıp bünyesinde tutmasını şu anki koşullarda daha pozitif bulduğum için gelen haber aslında olumludur. (her ne kadar kapta yazan birtakım hain emeller,planlar( burayı okuyunca gülmekten öldüm) :kahkah: çok yüksek!!! kredi faizleri,(yahu buna kim inanır?!) :vk:covid19, suriye vs vs bahanelerine inanmasam da )

Ayrıca genel kurula katılacak varsa bir an evvel paçoz haldeki web sitesinin modernize edilmesini önermek gerekir.
    mesela SASA ya bakıp örnek alabilirler.. http://www.sasa.com.tr/

hay ağzına sağlık cennet. nedir bu temettü yada bedelsiz sevdası anlamıyorumki. verdiğini hisse fiyatından düşüyor zaten. bırakalım kasada kalsın biriksin,sonrada büyük bir sermaye artışına gidecek mecburen. tabii kısa bekleyenleri üzer bu haber ama tahtanın altı boş değilki, her kademede alıcı var. verir kurtulursun çekmezsin adamların kahrını. bist de hissemi yok.

7. Eğer müsait olursanız Genel kurula online olarakta katılmak mümkün. Ayrıca alınan kararları değiştiremesekte Serdar Bilgili'nin tarafında saf tutarak temettü, sermaye arttırımı vb talepleri dile getirerek tepkimizi ortaya koyabiliriz.

Sayfa 22/262 İlkİlk ... 1220212223243272122 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •