Sayfa 22/1002 İlkİlk ... 1220212223243272122522 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 169 - 176 arası.

Konu: Yatırım Fonları IX

Duhul
    Feb 2020
    İkamet
    Cincinnati, Ohio, USA
    Gönderi
    1,700
     Alıntı Originally Posted by tele vole Yazıyı Oku
    önümüzdeki zor dönemi mac yatırımcıları için mi dediniz yoksa genel olarak mı? p.tesi günkü tablo ortadan tamamen kalktı bankalar hariç piyasa eski yerine geldi hatta çoğu geçti bile. Ülkeye meteor düşse yine de toplanıyor bence çok iyi yerlere gidecek borsa bu yıl içinde.
    Borsa gider ama dolar da gider hocam. Bu 3. dünya ülkesinde dövizin bozdurulmaması gerektiğini bize öğretenlere ne kadar teşekkür etsem azdır.

2.  Alıntı Originally Posted by Nida Yazıyı Oku
    Meteor demişsiniz ama Akdeniz'den sonra Karadeniz'deki NATO askeri deniz yığınağından açıkcası çok endişeleniyorum. Herkes Rusya'ya karşı diye düşünürken beklenmedik birşey olmaz umarım.
    Hiç önemi yok 2 gün satarlar 3 güne toplarlar. Pazartesi sabahı tam bir yıkım senaryosu vardı 2 günde eser kalmadı ortalık yemyeşil, güllük gülistanlık.

Ppz 'nin içindeki %4 mevduat ilerki dönemlerde getiriyi ne kadar etkiler arkadaşlar.(pozitif/negatif)
    Yeni mevduatı fon ne zman bağlayacak yuksek orandan .

4.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Ppz 'nin içindeki %4 mevduat ilerki dönemlerde getiriyi ne kadar etkiler arkadaşlar.(pozitif/negatif)
    Yeni mevduatı fon ne zman bağlayacak yuksek orandan .
    Ay başında yenilemişler dağılımdaki oranı düşük negatif olarak az bir etkisi olur stopajdan dolayı.

fonlar da stopaj 0 zannedersem daha cok faiz dususun den etkilenir mi demek istedim.baskan faiz indirmeye geldiyse ilk indirim firsati ne zaman bulur. Bir suru degisken var karar vermek zor .

6.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku

fonlar da vergi 0 zannedersem daha cok faiz dususun den etkilenir mi demek istedim.baskan faiz indirmeye geldiyse ilk indirni firsati ne zaman bulur. Bir suru degisken var karar vermek zor .
    İndirdiği zaman etkilenir elbette ters repo ve mevduat vadeleri çok uzun değil.

7.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Tahvil Garanti Fonu oluşturulacak ve bu suretle reel sektör şirketlerinin tahvil ihraçları kolaylaştırılacaktır
    Bitiş tarihi.31.12.2021
    Diğer bütün fonlar satışı durdursa, ondan sonra Bireysel Emeklilik fonu almayı düşünürüm herhalde

8. Bütün browserları bugün test ettim. TEFAS web sitesi açılış hızları konusunda durum şöyle.

TEFAS web sayfasını açarken Brave ve Opera kesinlikle Google Chrome ve Firefox dan yaklaşık 2 kat daha hızlı getiriyor, ve daha az hafıza, batarya, ve işlemci tüketiyor.

TEFAS web sayfasına bundan sonra Brave veya Opera ile girmenizi öneriyorum sevgili forumdaşlar. İkisi de çok başarılı.

https://brave.com/

https://www.opera.com/

Alıntı Originally Posted by Nida Yazıyı Oku
    Opera da oldukça hızlı

Sayfa 22/1002 İlkİlk ... 1220212223243272122522 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz