Sayfa 22/993 İlkİlk ... 1220212223243272122522 ... SonSon
Arama sonucu : 7937 madde; 169 - 176 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVIII

1.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Kıyması da iyi midir acaba?
    Ben kıymayı az yağlı dana parça etten çektiriyorum.(dişiler sert ve sinirlidir, pirzola vs de bu yüzfen hep fileden alırım) Etleri hep erkek hayvan etinden ve ciddi denetimlerden geçerek tezgaha geldiğini öğrenmiştim zamanında.deneyip kendiniz karar verin bence.
    Tavuk reyonlarında bolez diye bir marka var, normal market markalarından 10-15 tl pahalı ancak tavuk yediğinizi anlıyorsunuz.
    Gıda ile işim olduğundan mahalle kasapları vs arka planları görmek istemezsiniz.
    Keza sebze meyve işini de yine file den hallediyorum artık.
    Günlük sütlerinden (3.7 yağlı) yaptığım dondurmaların tadı da harika olmakta.harras tereyağıda en son 100 tl idi sanırım.onu da uzun süredir tüketiyoruz.

2. Dolar topiği diye geldim, kasapa girmişim meğer.
    1 kilo kuşbaşı alıp çıkayım bari.
    Bu arada Üçyol’da Et ve Balık kurumunun dükkanı var. Kuzu etlerinde indirim varmış.

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Dolar topiği diye geldim, kasapa girmişim meğer.
    1 kilo kuşbaşı alıp çıkayım bari.
    Bu arada Üçyol’da Et ve Balık kurumunun dükkanı var. Kuzu etlerinde indirim varmış.
    Nebati kuşbaşı et endeksli bono çıkarmış.!!!
    Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

4. Cehape ye 10 numara 5 yildiz cumhur reisi adayı buldum , yani zaten bilinen birini gündeme taşımak , test edilmiş , egosuna yenik düşmeyecek , dolduracak akraba ,es ,dost kasası olmayan veya en az olan biri Yılmaz Büyükerşen , bu isme kullanabilecekleri geçmişe dair hikaye bel altı malzemesi de boş çıkar .Buradan ortak aday çıkacaksa Yılmaz aga olsun.

5.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Cehape ye 10 numara 5 yildiz cumhur reisi adayı buldum , yani zaten bilinen birini gündeme taşımak , test edilmiş , egosuna yenik düşmeyecek , dolduracak akraba ,es ,dost kasası olmayan veya en az olan biri Yılmaz Büyükerşen , bu isme kullanabilecekleri geçmişe dair hikaye bel altı malzemesi de boş çıkar .Buradan ortak aday çıkacaksa Yılmaz aga olsun.
    İtiraz ediyorum vatandaş bey !

Artık yaşlılardan bir fayda yok. Gençlere güvenmeli, hiç değilse 50 yaş altı olmalı. 60 yaş üzeri olanları bırakalım , sidiklerini tutamayanlar, beli kayanlar, kafası karışanlar hep 60 yaş üzerinden çıkar.

memlekete iyi eğitimli, teknoloji bilen, egolarını törpülemiş , dünya vatandaşı bir yerli aday isterük.

China's ENTIRE Economy Will Collapse In 34 Days
    https://www.youtube.com/watch?v=yKxBpkbHnpg
    Önce bir sistem kur.
    Sen sadece sistemi denetle yeter.

Kimin ne kadar kredi çekip kaçtan ne kadar kıyma aldığını, pardon dolar aldığını açıklarım haaaa....

Abi sen çekil aradan karışma....çekme %40 la kıyma mı çekilir, pardon pardon kredi mi çekilir 14 le veriyom ben

Ben yağsız dana 3/4 e 1/4 de yağlı kuzu kıyma çektiriyorum, süper oluyo...koyuncuyuz biz...mis gibi koyun kokusu

SP500 bu akşam bilemedin yarın yamulursa, Bistde arzular şelale olur, tam o esnada bi ihtimal antrikot fiyatları coşabilir..

Sayfa 22/993 İlkİlk ... 1220212223243272122522 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •