Sayfa 22/339 İlkİlk ... 1220212223243272122 ... SonSon
Arama sonucu : 2705 madde; 169 - 176 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

1. Şu aralar trade etmeyenlerin içi gıdıklanıyor olması lazım
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

2.  Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Şu aralar trade etmeyenlerin içi gıdıklanıyor olması lazım
    benim kötü bir huyum var ,trade ettiğimde fiyat sattığımın üzerine çıktığında bir daha almıyorum...öyle olunca da hisse elimden kaçıyor...o yüzden de kolay kolay trade etmiyorum..ancak hisseyi gözden çıkarırsam trade ediyorum...bence tutulması faydalı olacak..çünkü henüz ciddi bir prim yapmadı...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. gesanda kalsaydım sermayem bu günkü sermayemin iki katı olacaktı...kaliteli hissede yeterli süre kalınmalı yoksa maxsimum fayda sağlanamıyor...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. tavan olduk galiba... hayırlı uğurlu olsun...

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    benim kötü bir huyum var ,trade ettiğimde fiyat sattığımın üzerine çıktığında bir daha almıyorum...öyle olunca da hisse elimden kaçıyor...o yüzden de kolay kolay trade etmiyorum..ancak hisseyi gözden çıkarırsam trade ediyorum...bence tutulması faydalı olacak..çünkü henüz ciddi bir prim yapmadı...
    Güzel Bi açıklama olmuş genelde herkes böyle düşünüyor bunuda birileri tahtaya hakim olanlar bilir ve trade etmemenin aptalca olduğu trade edenlerin Büyük para kazandığı dduygus yaratılır buda iç gıdaklama

Kaldı 4 tavan ytd

7.  Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Güzel Bi açıklama olmuş genelde herkes böyle düşünüyor bunuda birileri tahtaya hakim olanlar bilir ve trade etmemenin aptalca olduğu trade edenlerin Büyük para kazandığı dduygus yaratılır buda iç gıdaklama
    bu güne kadar trade ile çok kazandım diyen çok az kişiyi gördüm..söyleyenler de ne kadar doğru söylüyor oda muamma...ama orta ve uzun vadeli tutup da çok kazandım diyen çok oldu...gerisi de nasiptir dostum..bakalım kim ne kadar nasiplenecek ??

8. Bu gün trade edenler bu gün olmazsa yarın hata yaptıklarını anlarlar hele o halka arzdan 11 lot alanlar mesele 11 lotu satmak değil halka arzda şirket bana şöyle Bi teklifle gelseydi mesela halka arzdan 11 lotun olacak ama istersen %20 artı fiyatla istediğin kadar lot alabilirsin deseydi ben ikinci seçeneği kabul ederdim yani mesele 11 lotu satmak değil mesele 11 lotu 1000 lot yapmak ha trade de hiç yapılmaz diye bişey de yok elindeki lotun belli Bi kısmıyla olur olurda 11 lotun neyini trade edecen tahta daha yeni açılmış zaten neyse herkes bildiğini yapsın ukalalık yapmayalım
    Sn yanak selamlar 5 tavan çok kısıtlayıcı değil mi

Sayfa 22/339 İlkİlk ... 1220212223243272122 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •