Sayfa 220/821 İlkİlk ... 120170210218219220221222230270320720 ... SonSon
Arama sonucu : 6566 madde; 1,753 - 1,760 arası.

Konu: TUKAS - Tukaş Gıda Sanayi

1. Galip bir kağıdı götürmek isterse alım fırsatı vermez...Sen alayım mı diye düşünürken tavana yapışır...alım fırsatı veriyorsa ele verme ihtimali çok yüksektir. YTD

2. İlginç bir tablo var. yatırıma 2.31 den sattırıyor. 2.7 milyon lot sattırdı şu ana kadar. 2.30 dan da metro alışı yığdı 3 milyon lot satanı alıyor.

3.  Alıntı Originally Posted by berkayc Yazıyı Oku
    İlginç bir tablo var. yatırıma 2.31 den sattırıyor. 2.7 milyon lot sattırdı şu ana kadar. 2.30 dan da metro alışı yığdı 3 milyon lot satanı alıyor.
    mesele kendisinin alması değil bence! peki yatırımın sattığı 2.7 kime satıldı. kendisi zaten alım gösterip gel gel yapıyor arada kaç kişi satış fırsatını yakalıyor! bunlar vicdanını inanın " zorla mı aldırdık" diye rahatlatan tipler! kaldı ki bu yöndeki açıklamasını hepiniz görmüşsünüzdür zamanında. o yüzden ben nasipliyim ne yapar eder bu galibe çakarım diyorsanız ahan masa ahan kağıtlar!!!

4. Saliselerle elime verdi

5. O henüz tahtaya gelmeden çok önce alan varsa, bıkmış, pes etmiş, zararına da olsa satmamış, onların bir şansı olabilir, bunun dışında kağıt yukarı giderken atlayan kim varsa pişman eder. Tabana yapıştırdığı kağıdı çok nadirdir tekrar alsın yukarı götürsün...10 kurumdan alır 10 kurumdan satar, genelde metro yu alım yaparken görüyorsak bilelim ki bu göstermeliktir ve asıl amacı diğer kurumlar üzerinden satmaktır. Benim tahminimce Yatırım Finans kendisi zaten, bir cepten alıyormuş gibi gösterirken diğer ceplerden komple satmaya çalışıyor. Tabana çakıp daha sonra ihya ettiği hisse sayısı nedir? Taban taban götürüp darma-duman ettiği hisse sayısı nedir? Yüksek oranda, genelde tabana yapıştırdığı hisseler bir daha belini doğrultamamıştır. Kimseye al-sat tavsiyesi değildir bu yazdıklarım, genel anlamda Metro'nun uğraştığı kağıtlar ile ilgili genel yorumdur. Patronlarla anlaşarak şu fiyattan alıyorum diye haber gönderiyorsa gerçekten o fiyattan anlaştıklarının garantisini kim verebilir? Kağıt üzerinde öyledir belki de ama nedense ben bu kadar iyi niyetli, bu kadar dostane olduğunu bir türlü düşünemiyorum, hele hele geride kalan leşlere bakınca kelle almadan bırakmayan birisi var. Yeni trend bu, patron kendisinin satamayacağı miktarda hisseyi anlaşmalı metro'ya virmanlıyor, metro'da icabına bakıyor. Kiminle dans ettiğimizi görmemiz lazım. Az önceki harekete bak, hiç acımadan 15 kademe çakabiliyor. Bu şu demek; kağıdı az sonra 2,50'de görsen, 2,60 da görsen bile 1 saniye sonra tabanda görebilirsin...Yatırım Tavsiyesi Değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by viva Yazıyı Oku
    geri alsak bir on kademe daha verir mi?
    bugünkü yapacağı zıplamayı(2,45 ile) yaptı. daha bugün bundan bir halt olmaz. ha yok seans içinde alıp 3-5 kademe yukarı satabilirsen ne ala, buralardan bu şekilde hareket çeken(daha kağıdın primi de yok) tukaş kazandır mı kaybettirir mi bilinmez

7. Bulaşmayın bu adamın girdiği kağıda...Sermayeyi bitirirsiniz...

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 220/821 İlkİlk ... 120170210218219220221222230270320720 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •