Sayfa 221/925 İlkİlk ... 121171211219220221222223231271321721 ... SonSon
Arama sonucu : 7399 madde; 1,761 - 1,768 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    ortak hisse fiyatı fiyatladı iyi gelecek olsaydı gubrf burada olmazdı....beklenen bir durumdan korkmanın anlamı yok....geçmiş geçmişte kalıyor önemli olan gelecekte iyiye dönük fiyatlanacak birşey var mı yok mu....bu bilanço olabilir veya bir hikaye....ben artık bilançonun olumlu katkı sağlayacağını düşünüyorum hikaye şimdilik yok görünüyor fiyatlanacak.....şu var süpriz bir şok hikaye kap düşerse arkadan baktırır ky için o risk var...şimdilik sakin göründüğüne bakmayın bu tip hisselerde ne zaman kap ne düşeceğini tahmin edemezsin o kurumsallık yok....
    O sürpriz kap haberini ben kartonsan da yaklaşık 7 yıldır bekliyorum ortak bir türlü gelmiyor.

Şaka bir yana geçenlerde tweetter da böyle bir bilgi gördüm. Bizim gübre boku altın deryasına sahipmiş ama FETÖCÜLERE KAPTIRDIĞI !!! arazinin değeri pek umurlarında değil herhalde ki 3 yıldır çözülemiyor mahkeme süreci. Sabancı Koç şöyle bir araziye sahip olacak 3 günde çözer mahkeme işini.

Şirketin sahip olduğu arazi:Söğüt akbaştepe. Listedeki en fazla tenöre sahip olan maden.

2.  Alıntı Originally Posted by cmpemre Yazıyı Oku
    O sürpriz kap haberini ben kartonsan da yaklaşık 7 yıldır bekliyorum ortak bir türlü gelmiyor.

Şaka bir yana geçenlerde tweetter da böyle bir bilgi gördüm. Bizim gübre boku altın deryasına sahipmiş ama FETÖCÜLERE KAPTIRDIĞI !!! arazinin değeri pek umurlarında değil herhalde ki 3 yıldır çözülemiyor mahkeme süreci. Sabancı Koç şöyle bir araziye sahip olacak 3 günde çözer mahkeme işini.

Şirketin sahip olduğu arazi:Söğüt akbaştepe. Listedeki en fazla tenöre sahip olan maden.

ortak bizde hikaye çok ama biri bile gerçekleşmedi...ben daha önce paylaştım 12 tane hikaye var...bunlardan biri altın madeni işi....1 milyar dolar değerinde tek başına bir gübretaş ediyor.....897000 ons altın rezervi var yaklaşık 20 ton .....ama bizim yönetimin umurunda değil bu.....

3.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    çok büyük hisseyi satmışsın ben senin yerinde olsam bu hisseye hiç bulaşmam....bence tekrar eski hissene dön fıtık olursun..
    Abicim gubrf dandik bir hisse değilki. Dün hacim çok iyiydi. Bugün yerlerde. Birileri üstten alıp altta geri vermiş hacimler var. Bir it eniği dönüyor ama bakalım ne olacak. Bilançoyu bekliyor galiba. Ytd. Başını kaldırsa 5 e kadar durmaz .. ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by sertçetin Yazıyı Oku

Dostum bir haftadır iphone dan resimlerimdeki herhangi birseyı yollayamıyorum.sen nasıl yolladın

6.  Alıntı Originally Posted by onur4141 Yazıyı Oku
    Dostum bir haftadır iphone dan resimlerimdeki herhangi birseyı yollayamıyorum.sen nasıl yolladın
    Ekran görüntüsü alıp düzenliyor gönderiyorum

7. Bu nedir arkadaş. Hisse kafayı kaldırıyor birileri bir şaplak atıp tekrar indiriyor.. ytd. Resmen baskılıyorlar. Ytd

8.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    dikkatimi çeken hisseler bugünün tarihini atıyorum....seneye 1 mart bakacağız son duruma....

aselsn....30,62
    gubrf......4,37
    mepet.....2,48
    brksn.......2,27
    euhol.......0,78
    poltk.........42,9
    doas........8,63
    brisa.......7,16
    otkar.....117
    netas......14,91
    atpet......1,39
    ıeyho......0,42
    burva.....1,79
    adese.....2,5
    yayla......1,89
    kervn......0,39
    sngyo.....0,74

en az yarısının % 100 yapmasını bekliyorum..normalde paylaşmam başka yerde ama gübretaş yatırımcısı benim için özeldir belki ufak faydam dokunur.....ytd
    % 100 potansiyel gördüğüm hisselerden adese uçtu sanırım 1 yıl olmadan % 100 yapacak....diyorum ya analiz aynı ama bu kudümsüzü nedense sıkı tutuyorlar....listeye 8 tane daha ekledim...seneye bakacağız kaç olacak....bunlar batak şirketlerdir kesinlikle dikkatli olunması gerekir...ytd.
    mevcut fiyatlar...
    eglyo....0,54
    eukyo....1,17
    avhol....2,07
    akpaz....0,19
    atsyh....0,55
    vkgyo....2,7
    alyag....1,13
    acsel.....2,77

Sayfa 221/925 İlkİlk ... 121171211219220221222223231271321721 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri