Sayfa 221/842 İlkİlk ... 121171211219220221222223231271321721 ... SonSon
Arama sonucu : 6736 madde; 1,761 - 1,768 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

arkadaşlar bu seneki genel kurula mutlaka katılın.verilen sözlerin hesabını sizlerde srun.ben yine katılıp yuzlerine gerekenleri söyleyeceğim ama 1 kişiyle lmaz bu işler.burada biz yazar biz kuruz bu vurdumduymazların umurunda değil.
    genel müdürün sermaye yeterli demesi nrmaldir.bu kararı yönetim kurulu alır ne demesini bekliyrdukki buraya takılmamak gerekir.
    bunlar bence hisselerin kaydileştirilmesini istemiyrlar çünkü şirketin başkası tarafından ele geçmesi ihtimali var.
    imtiyazlı hisse lmadığı için.
    herkes şirket merkezine mail atsın şirket rtaklarına yazı yazıılarak hisselerin kaydileştirmesi için genel kurula madde eklenmesini isteyelim.gerekli çalışmanın yapılması için vede sermaye artırımı için gündeme madde knmasını talep edelim.
    sağlıkla kalın

2. Ama nacizane ben sirketin ceosu olsam 3-4ay icinde %200 bedelsiz yaparim
    Sermayem 2 milyon olur.
    Ardindan normal piyasaya gecerim ardindan %250 bedelli %250 bedelsiz yapar. Sermayeyi 10 milyona cikaririm
    Borclari kapatir. Yabanci bi ortak alirim.zaten ciromda seneye 1 milyar civari olur.
    %20 karla calisiyor.borclarda temizlenince yillik 200 250 milyon kar yazmaya baslar
    10 milyon sermayeye 200 milyon kar yedeklerdeki 150 milyon birikim sirketin hisse fiyati 200 tl nin altinda olmaz gene ama hisse sahiplerin kazanci suanki degerin 15 kati kazanc olur.ve holding daha diri atak ve güçlü olur.
    Asla yatirim tavsiyesi değildir.

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Balıkesir Ankara İzmir deki arsa ve arazileri kimse hesaba katmıyor demek ki ...

Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    arkadaşlar bu seneki genel kurula mutlaka katılın.verilen sözlerin hesabını sizlerde srun.ben yine katılıp yuzlerine gerekenleri söyleyeceğim ama 1 kişiyle lmaz bu işler.burada biz yazar biz kuruz bu vurdumduymazların umurunda değil.
    genel müdürün sermaye yeterli demesi nrmaldir.bu kararı yönetim kurulu alır ne demesini bekliyrdukki buraya takılmamak gerekir.
    bunlar bence hisselerin kaydileştirilmesini istemiyrlar çünkü şirketin başkası tarafından ele geçmesi ihtimali var.
    imtiyazlı hisse lmadığı için.
    herkes şirket merkezine mail atsın şirket rtaklarına yazı yazıılarak hisselerin kaydileştirmesi için genel kurula madde eklenmesini isteyelim.gerekli çalışmanın yapılması için vede sermaye artırımı için gündeme madde knmasını talep edelim.
    sağlıkla kalın
    Cinali hocam yanlış anlamayın genel kurula katılalım katılmasına da onlarca kez belirttiğim gibi duruma hukuki olarak hakim olmadığımız için bir sonuç alamayacağımız büyük ihtimal bu yüzden bu duruma hakim bir avukattan bilgi alıp katılmak gerek. Yönetim kurulu olaya vakıf olmayan ortakları görünce bir genel kurulu daha atlattık deyip sevinecek nisan ayında!

16 kez yazdım aramızda bir avukat var mı diye kimse cevap vermedi

Avukat yoksa bir tanıdık varsa da danışabilir

Olimpik forum hocam olaya hakim galiba önerdiği kitaplardan bu anlaşılıyor

8. Size sanirim 2.5 sene onceki isbir animi anlatayım
    3 sene oncesi arastirmalarim sonucunda buldum kagidi.
    Bir yeni nesil mektepli arkadasa danistim. 1990 lari tahta sistemi serbest marj gormemis genc arkadasim sakin yaklasma bu tarz kagitlara dedi.
    Vaz gectim o an. Bi 2 sene borsadan uzak kalmistim iyice bi arastirayim dedim.
    Didik didik et t tim balikesirden arkadaslara sordum diger sirketlerini felan arastirdim ve uzun vade toplamaya karar verdim.119 felandi sanirim fiati tarihi dibide 87 yada 93 civari biseydi. 2012 girmisti sanirim borsaya o ara isbir optik te fransizlara satildi satilcak gibi bi durum varmis.sanirim o gazla ilk islem gunu 1500 leri gormus. Ve selale seklinde sanirim bikac ayda 100 lere inmis.
    Ve 3-4sene stabil kalmis.2017 6 aylik bilancoda 16 milyon kar aciklayana dek.
    6 aylik kar aciklamadan 3 ay oncesine dek 5 er 10 ar aliyodum 110 119 arasi.
    Bi ara 122 den 100 lere kadar verdi ama hissettim bi oyun vardi.
    Sanki bi cepten bi cebe koyuyodu sayin spek ve korkanlarin mallarinida topluyodu sayin spek.
    O yuze verdikce ben 104. 105 alis girdim o yuzden alamadan ben araya girip topladim hep sanirim 200 tane aldim 101 den 102 den 103 den topladim hep geleni.2-3 gun devam etti bu olay her islemde.(bu aldiklarimin cogunu 320 lerde verdim sanirim 1 senede 105 alip 320 den vermis oldum)
    Sonra uyandi sayin spek ama bende elinden baya hisse kaptim.
    Gemen hisseyi 125 lere atti.sonra 130 lar di sanirim orda az bekledi 6 aylik bilancoyla 225 lere kadar goturdu yada o civarlara iste. Sonra 145 lere gevsedi ordanda aldim sonra 225 ler felan o ara yonga bedelsiz acikladi o gazla 400 tl leri gordu ve sonrasini biliyosunuz 129 lara kadar gevsedi.
    Ve bence ordan baslay an cikis 400 leride gecip 780 ler felan sonra ordan 550 lere gevser dahas sonra 1299 un ustu benim gorusum
    Asla yatirim tavsiyesi değildir

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : tipitip; 03-02-2019 saat: 16:33.

Sayfa 221/842 İlkİlk ... 121171211219220221222223231271321721 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •