Sayfa 222/344 İlkİlk ... 122172212220221222223224232272322 ... SonSon
Arama sonucu : 2746 madde; 1,769 - 1,776 arası.

Konu: SAMAT - Saray Matbaacılık

1. gecen yil 3 aylik bilancoya gore aslinda guzel gelismeler olmus..faaliyetlerden kar yazmis ama faaliyet giderlefini 2 kat cogaltip kari tirpanlamis, ama borclari eksiltmis..jagit tarihi diplerdeolduguna gore bu bilanconun iyi yonlerini fiyatlayacaktir...adamlar bosuna almamislar....bilanco iyi analiz edilirse dirketiniyi yolda oldugu goruluyor..

2. [QUOTE=gokhan8313;2089105]sn the pasha biri beni yanlış anlar gider çoluk çocuğunun ailesinin rızkını yatırır kaybeder fena bir durumdur bu. ama kendi kararından kerizlıgınden(ben ve benim gibiler gibi) kaybeder. o zaman çokta tın diyebilirsin. yazmak zorunda hissettim kendimi.

Para kolay kazanılmıyor kimse kimsenin aklıyla hareket etmemeli
    Demişsinya ky nin sattığı kurumdan alır o kadar derin düşünme öyle bişey olamaz yanlış anlama paranoyaya bağlarsın yoksa
    Takaslar bazen yanıltıcı olsada genel anlamda doğru bilgi verir
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

3. Faaliyet karı ciddi yükselmiş. Finansal giderler tırpanlamış.
    Asla yatırım tavsiyesi olamaz

4. [QUOTE=tiger;2089525]
     Alıntı Originally Posted by gokhan8313 Yazıyı Oku
    sn the pasha biri beni yanlış anlar gider çoluk çocuğunun ailesinin rızkını yatırır kaybeder fena bir durumdur bu. ama kendi kararından kerizlıgınden(ben ve benim gibiler gibi) kaybeder. o zaman çokta tın diyebilirsin. yazmak zorunda hissettim kendimi.

Para kolay kazanılmıyor kimse kimsenin aklıyla hareket etmemeli
    Demişsinya ky nin sattığı kurumdan alır o kadar derin düşünme öyle bişey olamaz yanlış anlama paranoyaya bağlarsın yoksa
    Takaslar bazen yanıltıcı olsada genel anlamda doğru bilgi verir
    5 yılda paranoya olmamak mümkünmü sn tiger.

5. bilançoyu ve varlıkları hiç bu kadar detaylı incelememiştim. şirketin tek sorunu borçları.6 ay stoklarını kullansa zaten borç morç kalmaz(52.980.830 stoğu var.bu çeyrekte 2milyon artış bile olmuş). ama ihtiyatlı hareket ediyorlar sanırsam.devletin büyük ihaleleri için bu stoklar şart koşuluyor olabilir.oy pusulası ihalesi içinde idealsin samat hadi göreyim seni. birde prizmayla kıyas yapayım dedim;prizmanın 3aylık hasılatı 1.366.014tl samatın 12.564.404tl. prizmanın koca fabrikadan çıkardığı ciro samatın 10da 1i neredeyse.ozalitciler bile o ciroyu yapıyor. ileriye dönük iyi sinyalleri var samatın. zarar açıklamasına takılmamak lazım diye düşünüyorum.prizmadan daha büyük bir firma olduğunu gördüm. zaten bu fiyat seviyelerini hiç haketmiyor, ilerki dönemlerde borclarının dahada azaldığını görürsek tamamdır bu sene samatcılar al sattan kazanır aldıkları ve sattıkları rakamları iyi yakalayabilirlerse...

6. bu ilgiyi 5 sene bulamazsın akıllı ol

7. 1.12 ye gelene kadar bekliyeceğim seni almak için.Karektersiz kağıt ve spegi.

8.  Alıntı Originally Posted by Helalkazanç Yazıyı Oku
    1.12 ye gelene kadar bekliyeceğim seni almak için.Karektersiz kağıt ve spegi.
    bugün kaç kapatır sence?

Sayfa 222/344 İlkİlk ... 122172212220221222223224232272322 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •