Sayfa 223/654 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323 ... SonSon
Arama sonucu : 5225 madde; 1,777 - 1,784 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1. geçen gün kilergyo ve bu gün de katmerciler borç yapılandırmaya gitmiş...reel sektör bu yıl çok sıkıntı çekecek görünüyor...bu kadar sıkıntılı bir ortamda durdo olarak karını ve cirosunu artırabilmenin ayrıca önemi büyüktür...bu tür kaliteli hisselerin önemi zaman geçtikçe ky o tür hisselerde dayak yedikçe anlaşılacaktır...

artık bu zamanda çok da iyi hisse seçeneği yok...hangisine bakıyorsunuz temel olarak sıkıntılı...bu açıdan durdo güvenli liman görüntüsünde...tabi biraz da ıssız bir liman... umulur ki ileride güvenli limana gelecek bir çok arkadaşın çokluğu ile buraları da neşelenir...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. Deterjan reklamı gibi olmuş.

3.  Alıntı Originally Posted by para Yazıyı Oku
    Deterjan reklamı gibi olmuş.
    durdoda ilk aldığımda fiyat 3,70-4,00 aralığında iken de haftalarca çok ciddi yorumlar yapmıştım..belki o vakitler de reklam olarak görülebiliyordu....o vakit almayanlar fiyat 7,52 yi gördükten sonra söylediklerimize pazarlamacı dediler..

şimdi de söylediklerimiz reklam gibi görülebilir...umarım fiyat çift rakamlara çıktığında şu anda söylediklerimiz için de bize pazarlamacı demezler...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. biraz aldım bakalım güzel duruyor
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

5. Keko yazıp durma. Senin yazını okuyan atlıyor. Milletin günahına girme. Çoluk çoçuğun rızkının yatırıyor. Yazmaya biraz ara ver

6. Ben çıktım bakalım 6,03 den hayırlı olsun size nereye giderse gitsin
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

7.  Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    Keko yazıp durma. Senin yazını okuyan atlıyor. Milletin günahına girme. Çoluk çoçuğun rızkının yatırıyor. Yazmaya biraz ara ver
    inanmasaydım geçen hafta 5,80 den almazdım...benden sonra hisse 4,85 i gördü...yani piyasanın bizi taktığı yok..taksaydı 4,85 leri görmezdik...hisse düşük hacimler ile aşırı düşmüştü ..bence kendi dinamiklerine göre tepkisini şu anda veriyor...

yani benim ile alakası yok..ben kimsenin alış satış veya tutmasına karışmıyorum..

8. Kamçıla tahtacı kamçıla biraz yurusun hisse...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Sayfa 223/654 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •