Sayfa 223/428 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323 ... SonSon
Arama sonucu : 3417 madde; 1,777 - 1,784 arası.

Konu: VAKFN - Vakıf Finansal Kiralama

1.  Alıntı Originally Posted by Cyclone. Yazıyı Oku
    Şimdi bu İt Sattığı malın çoğunu kendi alıyor çünkü alıcı bulamıyor. Sanki büyük alıcı varmış gibi göstererek talep yaratma derdinde...
    Arkadaş bu nasıl bir soygun anlamadım gitti bu işleri. Bakkaldan 2 ekmel çalsan işin yaş adamlar milyonları götürüyor hiç bişey yok.

2. tavan yapsında sen bak.....

3.  Alıntı Originally Posted by alitas46 Yazıyı Oku
    tavan yapsında sen bak.....
    Ne de olsa millete sattırdı düşükten yapar yapar sağı solu belli olmaz.

4.  Alıntı Originally Posted by acmcylk Yazıyı Oku
    Göz göre göre göre milleti soyuyorlar, millet ne yapsın feveran etmesin. Her yerde aynı tuzak. Düzenler farkı düzülenler hep aynı. O da ky.
    Güzel kardeş biz ky böyle kağıtlara girmemeyi öğrenmeliyiz. Tyhao ocakta 5 lira civariydi. Dün 8 i geçti. Neden böyle kağıtlar alıp da keyfimize bakmiyoruz. Çok ilginç. Artık ky akillanmali yoksa çok soyulur...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Kesin olan bir şey var: Bist'teki en haysiyetsiz hisseye düştük. Pazarlamacısı bol, hep kendi cebine..

6.  Alıntı Originally Posted by 44sahap Yazıyı Oku
    Güzel kardeş biz ky böyle kağıtlara girmemeyi öğrenmeliyiz. Tyhao ocakta 5 lira civariydi. Dün 8 i geçti. Neden böyle kağıtlar alıp da keyfimize bakmiyoruz. Çok ilginç. Artık ky akillanmali yoksa çok soyulur...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Çok haklısın aslında ky olarak yanlış yapıyorum ama hırsızın, hırsıza yol verenin hiç suçu yok mu?

7. THY öven arkadaş 1 sene önce 10 lardan bütün vatandaşa kitledi. vatandaş sadece borsada değil sokakta yolda işte markette her yerde soyuluyor. adalet yargı güvenlik kalmadı bu ülkede.

8.  Alıntı Originally Posted by acmcylk Yazıyı Oku
    Çok haklısın aslında ky olarak yanlış yapıyorum ama hırsızın, hırsıza yol verenin hiç suçu yok mu?
    Ama şu da varki THYAO'u 10'ların üstünden alanların durumunun burdan ne farkı varki?

Sayfa 223/428 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •