Sayfa 223/672 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323 ... SonSon
Arama sonucu : 5371 madde; 1,777 - 1,784 arası.

Konu: ISGYO İş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by RAINBOW Yazıyı Oku
    AN İTİBARI ILE İŞGYO PD/DD:........1.33 TL TAHTA FİYATI İLE 0.38'DİR.

Çok merak ettim BİST'de 600 hisse senedi içinde Gözaltı Pazarındakiler hariç PD/DD 0.38 ve aşağısı olan 5 adet hisse var mıdır acaba. Eğer var ise lütfen paylaşınız.

Ben 0.37 PD/DD ile GSD HOLDING'i farkettim. Başka var ise lütfen yazınız. Bakalım 5 adet hisse çıkacak mı 0.38 ve altında olan.

Bu arada İhlas Holding düşük müdür acaba deyip baktım. Değilmiş. İhlas Holding PD/DD 0.80 imiş.

SİNPAŞ GYO 'ya baktım o da kırkın üzerinde. SNGYO PD/DD 0,45.

AKFGYO PD/DD....1.47

ALGYO PD/DD. ....0.65

OZKGY PD/DD.,,,,,0.46

ÖZGYO PD/DD....0.52

SNGYO PD/DD....0.45

EKGYO PD/PD....0.85

HLGYO PD/DD...0.47

KLGYO PD/DD...0.50

NUGYO PD/DD...1.72

PEGYO PD/DD....0.49

PAGYO PD/DD....0.47

DZGYO OD/DD...0.63

AVGYO PD/DD....0.89

IDGYO PD/DD.....2.57

KRGYO PD/DD....1.10

MSGY PD/DD.....,1.34

MRGYO PD/DD...0.57

TRGYO OD/DD....0.55

VKGYO PD/DD....0.66

YGYO PD/DD.....0.72

YGGYO PD/DD...0.71

YGYO PD/DD....1.42

TSGYO PD/DD...0.66

İŞGYO PD/DD.....0.38

Eğer koskoca BİST'de 0.38 PD/DD altında ISGYO gibi 5 adet daha şirket çıkmaz ise ISGYO'nun bu ucuzluğu nedendir acaba. Aklım karmakarışık.

RYGYO PD/DD....0.37 (ISGYO'ya bir arkadaş daha çıktı. ISGYO'dan daha aşağı 2 hisse çıktı şimdilik.
    RYGYO ve GSD Holding)

Sevgi ve saygılarımla.
    Valla arkadaş bunu bende soruyorum ama ya bizim bilmediğimiz bir sey var ya da bir oyun. Anlamsız

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Valla arkadaşlar bende yeni girdim hisseye 1.29 maliyet ile ancak okuduğum kadar şirket zarar etse bile bu piyasa fiyatlarında olmamalı. Tahminim 1.20 ye kadar salacak. Ancak çok fazla bir yukarı atağı olmaz. Ben %5-10 gördüğümde satarım. Yani 1.35 1.40 yeterli benim için. Ancak bir haber felan kağıdı uçurur geri alım felan gibi

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. 2 gün önce garanti yatırımdan yapılan 3 milyon 236 bin lot satım, bir banka yatırım fonundan yapılmış, rastgele satış yapıldı, fiyat 1.32 den, endeks yüzde 1,5 artıdayken, sırf işgyo yatırımcısını, fiyatı baltalamak için yapılan satıştı, burada kazanan açıkçılar, fonu işleten kişilerin ortakları, düzenbazları. Lütfen bu satışı yapan fonu bulalım, ve yetkili kişilere yapılan dolanbazlıkları duyuralım.

İş yatırımdan yapılan dün ve bugünkü satış da spekulatörle ilişkili başka bir fonun olması muhtemel, onu da yarın takas günü görürüz.

4. Açıkçılar rahatça aşağıya mal satıyorlar, çoğu işyatırım ve finansmandan, nasılsa ellerinde fonlar var, rahatça onları satıp yerine koyabiliyorlar. Nasıl olsa Türkiye de kontrol diye birşey yok, alışmışlar yıllarca fon yatırımcılarını dolandırmaya, tabi bu arada olan bizim gibi dürüst, sisteme güvenen yatırımcılara.

Garantü ve iş yatıorımdan yapılan fon satışlarının maliyeti kaçtı ki bu düzenbazların ekmeklerine yağ sürüyorlar. Bence daha bunların satacağı fonlar var ki alım yapmıyorlar. Kurda kuzuyu teslim ediyorlar.

Ben daha önce defalarca spk ve bankanın yetkili kurumlarına yazmıştım, dolandırılıyoruz, diye , sonuçda sıradan cevaoşar. Serbest piyasa, alır da satar, da , ilgili kurumun yetkili yöneticilerine şikayette bukunmak lazım diye yatırımcı soyuluyor.

Bence Spk, veya başka bir kamu yönetimi, bu fonların niye böyle çarçur edildiğini bir incelese, bu dolandırıcı fon yöneticileri bu kardar rahat hareket edemezler, başta en büyük bankalardaki yöneticiler, evet iş yatırım, finansman, garanti.

Garanti yatırımdan yapılan 3,5 miyon lotluk satışın hangi banka fonundan yapıldığını nasıl bulabiliriz, bilgisi olan varsa inceleyelim gerekli yerlere şikayet edeceğim.

5.  Alıntı Originally Posted by viopandtrade Yazıyı Oku
    Açıkçılar rahatça aşağıya mal satıyorlar, çoğu işyatırım ve finansmandan, nasılsa ellerinde fonlar var, rahatça onları satıp yerine koyabiliyorlar. Nasıl olsa Türkiye de kontrol diye birşey yok, alışmışlar yıllarca fon yatırımcılarını dolandırmaya, tabi bu arada olan bizim gibi dürüst, sisteme güvenen yatırımcılara.

Garantü ve iş yatıorımdan yapılan fon satışlarının maliyeti kaçtı ki bu düzenbazların ekmeklerine yağ sürüyorlar. Bence daha bunların satacağı fonlar var ki alım yapmıyorlar. Kurda kuzuyu teslim ediyorlar.

Ben daha önce defalarca spk ve bankanın yetkili kurumlarına yazmıştım, dolandırılıyoruz, diye , sonuçda sıradan cevaoşar. Serbest piyasa, alır da satar, da , ilgili kurumun yetkili yöneticilerine şikayette bukunmak lazım diye yatırımcı soyuluyor.

Bence Spk, veya başka bir kamu yönetimi, bu fonların niye böyle çarçur edildiğini bir incelese, bu dolandırıcı fon yöneticileri bu kardar rahat hareket edemezler, başta en büyük bankalardaki yöneticiler, evet iş yatırım, finansman, garanti.

Garanti yatırımdan yapılan 3,5 miyon lotluk satışın hangi banka fonundan yapıldığını nasıl bulabiliriz, bilgisi olan varsa inceleyelim gerekli yerlere şikayet edeceğim.
    Bunu bir yere yazın... bu açıkçılar bir gün bir patlayacak tüm karları ellerinden gidecek. Aselsan nasıl 5 dk.'da -%20 yaptıysa bu kağıtta tam tersi olacak. Aselsan F/K 36 olmuş hala yükselir mi? İSGYO PD/DD 0.37 olmuş hala düşer mi? Yay kuruluyor, zamanı gelince ok fırlayacak, kimse tutamayacak. Hiç bir şey olmazsa F/K 3.06 oldu temettüyü beklerim.

6. İyi günler. Isgyo hissesinin uzun süreli yatırımcısıyım, Sanıyorum yatırımcı ilişkileri departmanı olarak kurumsal yatırımcıların alım satımını takip ediyorsunuz. Son olarak 2 gün önce 3,5 milyon lot dolayında bir banka fonun satışı oldu, takası aşağıda, acaba bu satışı yapan hangi banka fonu bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz? Ayrıca fonların hesaplarına aldığı hisseleri takip edebileceğim bir site. İlginize teşekkürler.

Yatırımcı ilişkilerine yukarıdaki maili gönderdim. [email protected] Bakalım cevap gelecek mi.

7.  Alıntı Originally Posted by viopandtrade Yazıyı Oku
    İyi günler. Isgyo hissesinin uzun süreli yatırımcısıyım, Sanıyorum yatırımcı ilişkileri departmanı olarak kurumsal yatırımcıların alım satımını takip ediyorsunuz. Son olarak 2 gün önce 3,5 milyon lot dolayında bir banka fonun satışı oldu, takası aşağıda, acaba bu satışı yapan hangi banka fonu bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz? Ayrıca fonların hesaplarına aldığı hisseleri takip edebileceğim bir site. İlginize teşekkürler.

Yatırımcı ilişkilerine yukarıdaki maili gönderdim. [email protected] Bakalım cevap gelecek mi.
    Cevap kesin gelir ama içerik dolu olmaz gibime geliyor. İzleyip göreceğiz...
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Alıntı Originally Posted by viopandtrade Yazıyı Oku
    Açıkçılar rahatça aşağıya mal satıyorlar, çoğu işyatırım ve finansmandan, nasılsa ellerinde fonlar var, rahatça onları satıp yerine koyabiliyorlar. Nasıl olsa Türkiye de kontrol diye birşey yok, alışmışlar yıllarca fon yatırımcılarını dolandırmaya, tabi bu arada olan bizim gibi dürüst, sisteme güvenen yatırımcılara.

Garanti ve iş yatıorımdan yapılan fon satışlarının maliyeti kaçtı ki bu düzenbazların ekmeklerine yağ sürüyorlar. Bence daha bunların satacağı fonlar var ki alım yapmıyorlar. Kurda kuzuyu teslim ediyorlar.

Son derece bilgilendirici paylaşımlarınızı takip etmek oldukça memnuniyet verici Sayın viopandtrade. Okudukça hisseye daha sıkı sarılıyorum. Teşekkür ederim. Fiyat hareketleri sizin de bahsettiğiniz gibi doğal ve makul görülmemektedir.

Hissenin piyasada dolaşan lotlarının %70 ine sahip İş, Deutschebank Yabancı ve Citibank'ın hiç mi aklı yok fiyatların şu BİST endeksinde tarihin en düşüğüne geldiğini hiç mi görmüyorlar sanki.......Üstelik ellerinde trilyonlarca liralık İŞGYO Lotu var iken. Bal gibi görüyorlar.

Onlar umursamıyorlar ise sorun olmayacağı ve fiyatın bu seviyelerde kalmayacağı kanaatindeyim.

Lakin, fiyatlar her ne kadar serbest piyasa koşulları içinde seyrediyor ve SPK bu yüzden karışmıyor ise de; farzı mahal İŞGYO ikinci seans aniden yüksek lot işlem hacmi ile 10 dakika içinde %15 yükselmiş olsa muhtemelen SPK hemen farkederek geçici işlem durduracaklardır.

Bence SPK aynı farkındalığı: 110.000 e ulaşmış olan endeks'e tepkisiz kalmış ISGYO hisse senedinin; uluorta hiç bir sebep yok iken üstelik endeks coşku ile yükselir iken Sayın viopandtrade'nin bahsettiği türden yüksek hacimle paldır küldür aşağı çekilmesine de göstermesi ve araştırması, eğer bir usulsüzlük var ise de gerekli müeyyideleri uygulaması gerekir diye düşünüyorum.

Aksi taktirde hisseye sahip büyük yatırımcıların muhtemelen kılı kıpırdamayacak........ Olan küçük yatırımcıya olacaktır. Belki de 10'larca küçük yatırımcı ""oluşan / muhtemelen kasten oluşturulan"" puslu ve bulanık ortamda birikimciklerini kademelerce yukarıdan olmak üzere güvenerek yatırdıkları kurumsal İŞGYO hissesini içleri yanarak cüz-i fiyattan terkedeceklerdir.

Yazık değilimdir ki alın teriyle kazanılmış onca yatırıma.

Sevgi ve saygılarımla.
    Olmaz olmaz deme, olmaz olmaz.

Sayfa 223/672 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •