Sayfa 223/904 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323723 ... SonSon
Arama sonucu : 7225 madde; 1,777 - 1,784 arası.

Konu: DOHOL - Doğan Holding

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    4,006
     Alıntı Originally Posted by Seavoice Yazıyı Oku
    Son dakika:

Mirasyedi torunlar itiraf etti; Dedem bizi hortumla dövüyordu..
    450 milyon kar açıklamış, hep zarar yazınca bünyeye iyi gelmedi.
    Arızaya geçtik,kar begenmiyoruz...
    Son düzenleme : varyemez; 07-11-2019 saat: 15:06.
    Bildiklerini anlat, ama akıl vermeye kalkma,Anlatılanları iyi dinle,ama hepsini doğru sanma,Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir unutma...

2. Arkadaşlar,
    Beğenilmeyen ve benim de beğenmediğim 450 milyon kar değil. Şirket 6 aylık bilançoda 451 milyon kar açıklamıştı. Holding son 3 ayda yani 3. çeyrekte kar bir yana 2,450 milyon zarar açıklamış. Sonuçta 9 aylık kar 449 milyona düşmüş. Bunun bir kısmı kur farkından olsa da şirketin 3. çeyrekte kar etmemesi/kur farkı zararını telafi edecek kadar kar etmemesi sorun. Zaten grubun sorunu ciddi bir faaliyet karı üretememesi. O nedenle faaliyet karı potansiyeli yüksek, tercihen öldüm fiyatına bir kaç tane alım haberi bekliyoruz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,005
     Alıntı Originally Posted by ignorant Yazıyı Oku
    Arkadaşlar,
    Beğenilmeyen ve benim de beğenmediğim 450 milyon kar değil. Şirket 6 aylık bilançoda 451 milyon kar açıklamıştı. Holding son 3 ayda yani 3. çeyrekte kar bir yana 2,450 milyon zarar açıklamış. Sonuçta 9 aylık kar 449 milyona düşmüş. Bunun bir kısmı kur farkından olsa da şirketin 3. çeyrekte kar etmemesi/kur farkı zararını telafi edecek kadar kar etmemesi sorun. Zaten grubun sorunu ciddi bir faaliyet karı üretememesi. O nedenle faaliyet karı potansiyeli yüksek, tercihen öldüm fiyatına bir kaç tane alım haberi bekliyoruz.
    bende onu demek istiyorum zaten.. hazır profesyonel kadrosunuz.. yılların kurdusunuz.. tecrübeye ihtiyacınız yok herhalde parayı ne yapsak acaba diye..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    4,006
     Alıntı Originally Posted by ignorant Yazıyı Oku
    Arkadaşlar,
    Farkındayım,aynı şekilde düşünüyoruz.12 aylığı bekleyeceğiz artık.
    Bildiklerini anlat, ama akıl vermeye kalkma,Anlatılanları iyi dinle,ama hepsini doğru sanma,Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir unutma...

5. bu şirketin kimseye hayrı olmaz, bu doğanı tanıyan olsa burada asla işi olmaz,96kuruştan buraya gelirken ne olduda şişti şimfi kar açıkladı ya işlem dahada arttı , yakında sizi cambaza baktırırlar...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    4,006
    bende onu demek istiyorum zaten.. hazır profesyonel kadrosunuz.. yılların kurdusunuz.. tecrübeye ihtiyacınız yok herhalde parayı ne yapsak acaba diye..
    50 milyon dolar altı şirketlerle ilgilenmiyoruz dediler,yılın alımını yapacaklar herhalde...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,005
     Alıntı Originally Posted by varyemez Yazıyı Oku
    50 milyon dolar altı şirketlerle ilgilenmiyoruz dediler,yılın alımını yapacaklar herhalde...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    4,006
    Yok almayalım,

Sayfa 223/904 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323723 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •