Onemli Gunler Banner
Sayfa 225/503 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275325 ... SonSon
Arama sonucu : 4023 madde; 1,793 - 1,800 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    ANGEN bilançosundan sonra tezim şudur ki, doların 15 Tl olduğu bir dönemde ihracat kapısını aralayamamış bir şirketin işi hakkaten zor. Yani o konşimentolar ya da her neyse kendi kurdukları fason şirketlere ait ise, RTALB'e ürettirip kârı kendileri hüpletiyorsa ben bunların ta geçmişini ...
    Aynı hissiyetı taşımaktayım bu adam bir katagulle çekecek......EN İYİ HABER TAVANDA EN KÖTÜ HABER DİPTE GELİR var bunda bir çapanoğlu al gülüm-ver gülüm yandı gülüm ketan helva çekecek bu ..ne tesçilli dolandırırcı....
    Arkadaşlar şuna lütfen alışın bu adam TESÇİLLİ DOLANDIRICI yazarkende belirtin lütfen....saygılar YTD

2.  Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    burda abartılı bır hesaplama yapılmadı kı ? zaten 102 mıylon konsolıde karı vardı 2021 3. dönemde - e uzerınde 80 mılyon kar acıklamsı a1 kapıtal ın karı 109 mılyona cıktı.. bu artan a1 kapıtalın 30mılyon karının 15 mılyonu bızım- 102 mılyon3 donemden + 15 mılyon a1 kapıtalın 4 ceyregınden gelen kar , ettı mı 117 mılyon kar garantı- a1 lıfe den ve rtalbden toplam 35 mılyon gelse kı bu rakamı dusuk tutttum. 155 mılyon yapar.. neyı abartılı ve hayal buldun anlamadım.. 35 mılyon karın bır ksımıda artan kurlardan dolayı kambıyo karıda acıklanabılır..
    ŞAHO hissedarXD yazmış işte,dahası ne? o tahminlerin çöp olazmaz mı sanıyorsun?

3.  Alıntı Originally Posted by kutupbaşı Yazıyı Oku
    ŞAHO hissedarXD yazmış işte,dahası ne? o tahminlerin çöp olazmaz mı sanıyorsun?
    olmaz murat guler kul hakkından çok korkar

4. olmaz murat guler kul hakkından çok korkar ılaveten benım yazdıgım rakamlar zaten bır çapanoğlu olmus halı, aksı halde zaten harıcı sırketlerın karları ıle 250-300 mılyon olurdu..

5.  Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    olmaz murat guler kul hakkından çok korkar ılaveten benım yazdıgım rakamlar zaten bır çapanoğlu olmus halı, aksı halde zaten harıcı sırketlerın karları ıle 250-300 mılyon olurdu..
    sensin ŞAHO sensin...........................mutlu oldun mu şimdi?

6.  Alıntı Originally Posted by kutupbaşı Yazıyı Oku
    sensin ŞAHO sensin...........................mutlu oldun mu şimdi?
    ney benım anlamadım, nedır bu boşluk bırakarak yazmak ? ılaveten akşam kaybolma, bakalım kım haklı cıkacak..

7. daha önce 180 civarı kar beklediğimi yazmıştım okumadan geçmişsin demekki ................(ÖPECEK)TD mg hepimizi,annadınn

8.  Alıntı Originally Posted by kutupbaşı Yazıyı Oku
    daha önce 180 civarı kar beklediğimi yazmıştım okumadan geçmişsin demekki ................(ÖPECEK)TD mg hepimizi,annadınn
    150 mılyon kar zaten opulmus halımız, normal bır sırket olsaydı, zaten 250 yada 300 mılyon karı konusurduk

Sayfa 225/503 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275325 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •