Sayfa 226/963 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276326726 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 1,801 - 1,808 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1. Merkez nihayet ölüm uykusundan uyandı ve faiz arttırdı....

Bizim kozalaklar bu süreçte iyi durumdaydılar....Takaslar olarak Kozaa ve Kozal'da fonlar epey mal aldı.İpek'te de bu kadar göze sokarak aldıklarını düşünmesem de alan almıştır ya da ordinolar yoldadır....

7 aylık düşen hacimli kırıldı;

https://invst.ly/7j8tu

Yatayda 5.4 civarı halen çok kritik buralar kırılırsa hareket hızlanır volalite artar ve hacim yükselir.

https://invst.ly/7j8zc

Yarın güzel bir gün olsun....Gider elbet İpek kız az ama öz......Hele hele bir de satış ile ilgili bir gelişme olsa......

2. Ben yarin 5.40 i test edecegini dusunuyorum. Bugun son 4 gunun solugunu verdi. Derin nefes aldi gibi. Hayirlisi umarim yanilmam.

3. İpek bir kaç gün arayı açtırsa da sonra mutlaka kapatır ben öyle inanıyorum. Ve yakın bir vadede elimdeki tüm kozaa ları bozup İpek e döneceğim. Sağlıkla kalın.

4.  Alıntı Originally Posted by denetmenengin Yazıyı Oku
    İpek bir kaç gün arayı açtırsa da sonra mutlaka kapatır ben öyle inanıyorum. Ve yakın bir vadede elimdeki tüm kozaa ları bozup İpek e döneceğim. Sağlıkla kalın.
    Neden kapatsın. Belki ideal olan fiyatlama böyledir. Hep 2 tl fark olacak belki. Farkı kapatmak zorunda mı ki. Şirket değeri iştirakleri falan açısından koza daha değerli görünüyor o halde farkı kapatacak beklentisinin altını doldurmak lazım inanıyorum demek çok ikna edici değil bence

VKY-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. arkadaslar bugun ipek i baskilayan deniz saticilarda yuzde 60.tek basina kimdir bu deniz kendi malinimi satti acaba?

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Bir ara fark 1.77 idi.şimdi tekrar 2.10 oldu.umarım yarın kapatırız arayı kozaa ile...

7.  Alıntı Originally Posted by efeksk Yazıyı Oku
    Neden kapatsın. Belki ideal olan fiyatlama böyledir. Hep 2 tl fark olacak belki. Farkı kapatmak zorunda mı ki. Şirket değeri iştirakleri falan açısından koza daha değerli görünüyor o halde farkı kapatacak beklentisinin altını doldurmak lazım inanıyorum demek çok ikna edici değil bence

İki hissenin eski hareketlerini baz alarak söylüyorum yoksa altını dolduracak bir iddiam yok. İsterse fark 4 liraya çıksın isterse de 5 kuruşa insin umurumda değil. Bu şirketlere dair de şu daha değerli demek mümkün değil hepsinin farklı özelliği var mesela hepsi birbirinin ortağıdır ama İPEK özgürdür, diğerlerinin İPEK te payı yoktur. İyi sabahlar.

Alıntı Originally Posted by efeksk Yazıyı Oku

Çünkü iki hissenin geçminde bu durum sürekli tekrarlamış..aradaki en fazla oluşan farkta belli aranın tekrar kapanıp tekrar açılacağıda..geçmiş kayıtlı hareketlerinden başka nasıl bi belgeye ihtiyacınız olabilir?
    İpeke kozaanın büyük hissesine sahip..böyle bir durumda iki hisseyi birbirinden bağımsız düşünme şansınız maalesef yok..birtek belgesiz yorum yapmamalı ifadenize katılıyorum maalesef..

Sayfa 226/963 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276326726 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •