Sayfa 227/462 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277327 ... SonSon
Arama sonucu : 3690 madde; 1,809 - 1,816 arası.

Konu: ARENA - Arena Bilgisayar

1. Borsa tarihinde çok ******** spek görmüştür bunun spegi kesin top 10 da yer alir

2. Yok yani devletin buna bir el atması şart oldu artık. olur da bu kadar olmaz şirket büyüyecek kârı artacak yeni iş alanları kuracak yeni istihdam sağlayacak şirket nerdeyse iki büyüyecek eee hissenin kağıdı kolunu kıpırdatmayacak borsada hep olumlu hep olumlu olacak şirket soygunculara kalacak. 2020 de çıktı 10 katı yaptı yapma kardeşim madem büyüdün birden büyümedin ya yavaş yavaş çık o zaman, iki hafta içinde 2x yapacaksın milleti söğüşleyeceksin kardeşim iki hafta içinde şirket büyümez büyüyemez bu mümkün değil hakkını vere vere çık bu sene ne yaptın o kadar çık şeffaflık kalmamış yazıklar olsun yeminle yazıklar olsun bakanlık mı el atacak kim el atacaksa atsın artık milleti söğüşlemeyi bıraksalar iyi olur gerçi kime ne anlatacağız ki al birini vur ötekini abi sıfır tolerans sıfır tolerans şu şirket bunun şirketi bu şirket şunun şirketi yazık çok yazık.

3. Kesinlikle doğru diyorsunuz az yükselsin ama istikrarlı olsun.Tv programına çıkıp enflasyonun olmadığı bir dönemde hisse fiyatı ile ilgili yorum yapıyorsanız o zaman gene çıkın tv programlarına ya ben hata yaptım geleceği öngöremedim bütün yatırımcılarımızdan özür diliyorum dersiniz ya da yatırımcınıza sahip çıkarsınız hata yapmadım hala şirketimin arkasındayım bununla ilgili adımlar en kısa sürede kimse zarar görmeden atılacak deyin.Sessizliğe gömülerek güven kaybına müsade edilmeyi doğru bulmuyorum.

4. sayın sorpressa hissede dönen işlerin yönetimin izni veya haberi olmadığını mı sanıyorsunuz?

5. İki yıl geçmiş aradan, eski dostlar halen burdalar :) herkese selamlar. Bol kazançlar.

6. sana söylenecek hiç bir şey kalmadı seni Allaha havale ediyorum.. Allah bildiği gibi yapsın seni ve senin üzerinde oyun oynayanları..

7.  Alıntı Originally Posted by ADORABLE Yazıyı Oku
    sayın sorpressa hissede dönen işlerin yönetimin izni veya haberi olmadığını mı sanıyorsunuz?
    Tv programına çıkıp yorum yapıyorsa hisse fiyatından ve tahtanın durumunundan haberdardırlar.Bununla ilgili bir adım atılmıyorsada kendi kategorisini belirlemiştir iş dünyasında.

8.  Alıntı Originally Posted by recco Yazıyı Oku
    İki yıl geçmiş aradan, eski dostlar halen burdalar :) herkese selamlar. Bol kazançlar.
    Recco Bey merhaba,Arena biriktirmeye mi başladınız sizde :)

Sayfa 227/462 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277327 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •